999 rezultate për

beckham

Pas veprimit të fundit, familja Beckham mund të jetë në probleme serioze (FOTO LAJM) Familja Beckham janë një nga familjet më të dashura të showbizit kudo në botë. Dy figurat emblemë në fushat e tyre David
Për të mbrojtur pasurinë e familjes, djali i çiftit Beckham bën marrëveshje paramartesore (FOTO LAJM) Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që të shtyjë dasmën e tij nga shtatori i vitit 2021 që isht
"Plakja" e papritur e David Beckham, çfarë i ka ndodhur anglezit? (VIDEO) Rrudha të thella, flokë të bardhë si mjekra, fytyrën të mbushur me njolla të vogla për shkak të moshës. Është një Dav
"Çmendet" Beckham, tenton të transferojë Sergio Ramos te Inter Miami? Kontrata e Sergio Ramos me Real Madridin skadon në verën e ardhshme, dhe Real Madrid do të përpiqet ta bind atë për të q
Me fotot intime, djali i David Beckham i bën urimin romantik të dashurës (FOTO LAJM) Brooklyn dhe Nicola kanë festuar ditën e djeshme përvjetorin e parë të lidhjes dhe padyshim nuk kishin si të mungonin ur
Një ceremoni 3 milionë paund, zbulohet resorti luksoz ku do martohet djali i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham, djali i legjendës David Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan vetëm pak javë më parë. Dhe
Të gjithë të angazhuar në dasmën e Brooklyn Beckham, përveç babait David (FOTO LAJM) Në mediat e huaja shkruhet së fundmi se djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn do të martohet verën që vjen me par
Për një veshje, David Beckham kthehet në objekt talljeje në rrjet (FOTO LAJM) David Beckham është kthyer në “objekt talljeje” në rrjete sociale për shkak të veshjes së tij në shfaqjen e fundit të mo
E kanë mbajtur të fshehtë, David dhe Victoria Beckham të infektuar me koronavirus Në mediat e huaja po qarkullon së fundmi lajmi se Victoria dhe David Beckham e kanë kaluar Covid-19 gjatë fillimit të mu
Pas 20 vitesh Victoria Beckham thyen dietën dhe fajin e ka David (FOTO LAJM) Victoria Beckham ndjek një dietë strikte, pa karbohidrate që prej vitit 2001. Por gjatë periudhës së karantinës ndodhi d
Misteri, pse nuk qesh kurrë Victoria Beckham (FOTO LAJM) Në të gjitha daljet e saj, Victoria Beckham të krijon përshtypjen e asaj femrës serioze dhe misterioze, që nuk qesh kurr
Giggs nuk gjen vend për CR7 në formacionin e tij (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është befasia në formacionin e Ryan Giggs, të bërë me futbollistët që ka pasur për bashkëlojtarë te Ma
Matuidi bashkohet zyrtarisht me ekipin e David Beckham Ashtu siç është pritur, Blaise Matuidi karrierën do ta vazhdojë në MLS, te skuadra e Inter Miamit. Skuadra amerikane
Luis Suarez drejt skuadrës së David Beckham Sezoni i parë, pra ai debutues në MLS ka rezultuar një zhgënjim i vërtetë për Inter Miamin kjo për shkak edhe të pandemi
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Prindërit festojnë 50-vjetorin e martesës, Victoria Beckham i uron fotot e rrallë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zgjedhur t’i urojë prindërit e saj në 50-vjetorin e martesës me disa foto nga dita e tyre më e veçan
Më shumë se babë e bir! David Beckham publikon foto speciale me Brooklyn (FOTO LAJM) Familja Beckham ndodhet me pushime në brigjet e Italisë. Ndërsa për një shëtitje me makinën e tyre luksoze, kanë dalë
Një ceremoni 3 milionë paund, zbulohet resorti luksoz ku do martohet djali i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham, djali i legjendës David Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan vetëm pak javë më parë. Dhe
Tifozët renditin 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave Tifozët e kanë votuar Juninhon si goditësin më të mirë të gjuajtjeve të lira. Legjenda braziliane ndër vite kishte sh
Çmimi marramendës i unazës së fejesës që djali i David Beckahm i dhuroi të dashurës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, lajmi se djali i Victoria dhe David Beckham u fejua në moshën 21-vjeçare bëri xhiron e rrjetit. Br