29 rezultate për

bebi

Lind bebi mė i shėndoshė i vitit (FOTO LAJM) Ky ndryshe ėshtė njohur si bėbi mė i shėndoshė i vitit dhe ka lindur nė njė spital tė Indisė. Bebi ėshtė djalė dhe mėsoh
E pabesueshme, bebi 3 muajsh i thotė "Tė dua" babait (VIDEO) Kjo ėshtė njė video emocionuese, e cila tregon momentin kur fėmija vetėm 3 muajsh i thotė babait tė tij, "Tė dua", (I lo
Ja pse qajnė fėmijėt E qara ėshtė njė nga proceset mė normale qė mund tė ndodhė nė jetėn e njė fėmije, por nė raste tė ndryshme ne duhet tė k
Bebi dhe "vėllai" i tij qenush (FOTO LAJM) Kur je nė rritje e sipėr, duhet tė flesh dhe kjo vlen sa pėr njerėzit, aq edhe pėr kafshėt. Ky qė shihni ėshtė njė kolek
Bebi buēko, kur lindi peshonte 6 kilogramė (FOTO-LAJM) Quhet Joel Brandon, gjatė lidnjes nė 9 maj kishte thyer njė rekord. Me njė peshė prej 6 kilogramė e 350 gram Joel ėshtė
Adele pėr herė tė parė del nė publik me vajzėn (FOTO LAJM) Adele kėtė fundjavė del pėr herė tė parė nė publik me vajzėn e saj qė lindi tetorin e kaluar, duke shėtitur nė rrugėt e
Modele flokėsh tė ēuditshme, bebet mė simpatikė (FOTO-LAJM) Tė shkurtėr, me kaēurrela ose si shtizė. Uebsajti mommyshort.com na tregon disa foto tė fėmijėve me model flokėsh qeshar
Bebi qė thith gishtin nė barkun e nėnės (VIDEO) Me anė tė pajisjes 3D tė ultrasonografisė ėshtė regjistruar bebi duke thithur gishtin nė barkun e nėnės. Shihni kėtė
Bebi qė kėrcen si Beyonce (VIDEO) Kjo video e publikuar para mė shumė se njė viti, ėshtė rikthyer sėrish duke pushtuar tė gjithė portalet e njohura. Njė f
Dhelpra i kafshon gishtin bebit 5 javėsh (FOTO LAJM) Njė ngjarje e pazakontė e ndodhur nė Bromley tė Londrės ka terrorizuar tė gjithė banorėt e kėsaj lagjeje. Daily Mail
Bebi 7-muajsh qė kėrcen Gangnam Style (VIDEO-FOTO) Edhe pse ai akoma nuk mund tė ecė, di tė kėrcejė shumė mirė Gangnam Style. Video e vogėlushit shtatė muajsh qė shikoni m
Kjo video tė shton dashurinė pėr fėmijėt (VIDEO) Njė video fantastike qė tė bėn tė ndjesh dashuri si asnjėherė mė parė pėr bebet e sapolindura. Nė videon e mėposhtme
Bebi qė qan dhe qesh sipas muzikės (VIDEO) Ky fėmijė fantastik tė shkrin sė qeshuri. Humori i tij varet nga lloji i muzikės. Kur dėgjon muzikėn qė i pėlqen buzėqes
Formimi i bebit nė 60 foto (FOTO LAJM) Shtatzania ėshtė njė proces 9 mujor, cili shkakton ndryshime tė mėdha nė trupin e femrės. Portali Albeu nė 60 foto ju sj
Lind dhe mbijeton bebi 27cm Njė bebe mbijetoi nė njė mėnyrė tė jashtėzakonshme pasi lindi katėr muaj pėrpara kohės sė parashikuar. Kjo bebe qė t
Surpriza qė bebi i bėn babit tė vet (VIDEO) Njė francez po xhironte momentet e para pas ardhjes nė jetė tė djalit tė tyre, i cili qėndronte i shtrirė mbi gjoksin e
Lind bebi mė i madh nė botė Kjo ėshtė bebja mė e shėdoshė e lindur ndonjėherė. Ajo ėshtė 6.3 kilogramė. Bebja ka lindur nė njė krahinė kineze e qua
Bebi qė bėn kapuēino (VIDEO) Njė nėnė e re ka gjetur njė mėnyrė shumė tė mirė pėr tė pėrgatitur kapuēinon: i ka mėsuar vajzės sė saj tė vogėl tė pėrd
Bebi i sapolindur bėhet personi mė i vogėl qė bėn operacion nė zemėr Njė fėmijė vetėm njė ditsh ėshtė bėrė personi mė i ri qė kryen njė ndėrhyrje nė zemėr. Jasmine Carr, kishte vetėm 15% mu
Prindi nuk ‘manipulon’ dot vajzėn e tij 1 vjeēare (VIDEO) Kjo ėshtė njė pyetje ku nėnat dhe baballarėt kėrkon njė pėrgjigje. Kur e shtrojnė kėtė pyetje ėshtė bebi i vogėl qė hezi
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.