999 rezultate për

bebe

I tregon organin gjenital LIVE, Bebe Rexhës i ndodh e papritura me fansin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, gjeti pak kohë të lirë për t’iu përkushtuar ndjekësve të saj në Insta
Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri
Shpikja e re lejon burrat t’i ushqejnë bebet me "gji" (VIDEO) Më në fund, është koha ta sillni në shtëpi fëmijën tuaj. Sa emocionuese! Nuk ka asnjë gëzim tjetër në botë që të krahaso
Muaj i lindjes është i lidhur me shëndetin tuaj; Zbuloni çfarë tregon ai për ju A keni menduar ndonjëherë se çfarë thotë muaji juaj i lindjes për ju? Nëse muaji në të cilin ju festoni ditëlindjen ka n
Noizy nuk i reziston fotove provokuese te Bebe Rexhës: Je e ngrënshme (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka sjellë ne Instagram imazhe tejet provokuese. Ajo i ka shpërndarë fot
Fansat u dashuruan pas saj, Bebe Rexha bëri ndryshim drastik në pamje (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka eksperimentuar herë pas here me modelin e flokëve, si dhe me
Mësoni kur e qara e bebes ka lidhje me dhimbjet e barkut dhe kur jo Ndonjëherë foshnjat bëhen shumë grindavece, por disa qajnë më shumë se të tjerat. Në rast se fëmija juaj është i shëndet
"Ka vdekur nga mbidoza", Bebe Rexha reagon e tronditur pas lajmit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është tronditur pasi ka parë lajmet që raportonin se ajo kishte n
Lot, bebe dhe ribashkime, çfarë do shohim në finalen e familjes Kardashian Reality show-t “Keeping up with Kardashians”, po i vjen fundi. Kardashianët kanë publikuar promon e parë të sezonit fina
Lajm i bukur për familjen nga Hasi, vijnë në jetë trinjakët Dita e sotme për një familje nga Hasi ka qenë e bekuar pasi kanë ardhur në tre trenjakët e tyre, një djalë dhe dy vajza.
E ka marrë malli për Shqipërinë, Bebe Rexha i tregon gjithë botës (VIDEO) Bebe Rexha na ka bërë të gjithëve krenarë me arritjet e saj dhe sidomos me faktin se i ka treguar të gjithë botës se nga
Me flokë të çrregullt dhe pa pikë makijazhi në fytyrë, Bebe Rexha si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e sa
Fanses i digjet shtëpia, Bebe Rexha i plotëson menjëherë dëshirën (FOTO LAJM) Ndërsa jemi mësuar të shikojmë çmenduritë që bëjnë fansat për të takuar idhujt e tyre, nga ana tjetër nuk janë të pakta
Fjolla tregon planet me biznesmenin: Duam një bebe Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, lidhje e cila u pasua me shumë lajme e kome
Rama viziton bebet e 2021: Baballarët ku i kanë këta apo flenë gjumë! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur duke vizituar bebet e para që kanë ardhur në jetë në maternitetin “Koç Gl
Viti 2021 vjen me dy bebe vajza Dy vajza kanë ardhur në jetë në momentet e para të vitit të ri 2021. Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastrirliu ka
S'kishit dëgjuar ndonjëherë? Këngëtarja shqiptare paguan faturat e ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.
Kur e qara e bebes ka lidhje me dhimbjet e barkut dhe kur jo Ndonjëherë foshnjat bëhen shumë grindavece, por disa qajnë më shumë se të tjerat. Në rast se fëmija juaj është i shëndet
Sot me famë botërore, këngëtaren shqiptare dikur s'e pranonin në asnjë shkollë (FOTO LAJM) Sot është e famshme, e pasur dhe këngët e saj i dëgjon gjithë bota, por dikur Bebe Rexhën nuk e pranonin të studionte në
Pa e njohur mirë, konkurrentja e "Love Story" i kërkon bebe Saimirit (VIDEO) Në javën e pestë të “Love Story” u bënë pjesë e spektaklit tre konkurrente të reja. Me ardhjen e Generdës, Vlentinës dhe