999 rezultate për

beatrix

Beatrix kthehet në shtëpinë e vjetër dhe gjen një kujtim nga babai i ndjerë (FOTO LAJM) Sot bëhen plot 10 vite nga dita kur Beatrix dhe Alban Ramosaj humbën babain e tyre. Në këtë ditë kaq të trishtë, Beatrix
Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme: Kam parë një burrë me kapele (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj duket se po përballet me një nga problemet më të zakonshme, por edhe më shqetësueset javët e fundit. Kën
Ju ka munguar në muzikë? Beatrix Ramosaj paralajmëron një surprizë (FOTO LAJM) Beatrix ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re, pas kaq shumë kohe që i ka munguar tregut shqiptar. Me anë të
Nga jahti me bikini, Beatrix Ramosaj nuk do t'ja di që vera mbaroi (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Edhe prej disa kohësh e ka lënë hije muzikën
Photoshop? Ndjekësit venë në dyshim fotot joshëse të Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj prej disa kohësh është distancuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Por, artistja shqipta
Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Feston ditëlindjen, kush e surprizoi Beatrix Ramosajn në mesnatë (FOTO LAJM) Sot këngëtarja bukuroshe feston ditëlindjen e saj të 26 dhe patjetër që Instagrami i saj është plot e për plot me urime
Beatrix huton Dj e famshëm me fotot provokuese, i ngatërron publikisht ditëlindjen (FOTO LAJM) Fotot e Beatrix Ramosaj në rrjet po bëhën gjithnjë e më të "nxehta", e sidmos me ngritjen e temperaturave ku këngëtarja
Shpërthen Beatrix Ramosaj, reklamon format "bombastike" (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ndonëse vjen rrallë me projekte muzikore, ajo është mjaftë a
Beatrix kujton dhimbjen që i ka shkaktuar mungesa e tij: Më ka marr malli (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka treguar me anë të disa postimeve se sot është një ditë e dhimbshme për të.
"Pushime në shtëpi", Beatrixi del me bikini dhe ndjekësit kaq deshën (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj i mban ndjekësit e saj çdo ditë të update-ur me foto dhe video nga përditshmëria e saj të cilat marrin g
Për herë të parë, Beatrix pozon topless dhe rrjeti nuk po përmbahet (FOTO LAJM) Për të hequr pak vëmendjen nga virusi vdekjeprurës, hidhini një sy pozave topless të këngëtares Beatrix Ramosaj. Ajo
Alban Ramosaj feston ditëlindjen, Beatrix i dedikon fjalët më të ndjera (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Alban Ramosaj feston sot ditëlindjen e tij. Midis shumë urimesh nga miqtë më
Përsëri bashkë, Beatrix dhe Anxhelina në super festën e ditëlindjes së Neymar (FOTO&VIDEO) Futbollisti i njohur, Neymar, feston ditëlindjen me datë 5 shkurt. Ai mbush 28 vjec e megjithatë, ka festuar disa ditë m
Në prapaskenat e festivalit, kush e shoqëroi Albërie Hadërgjonajn (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj merr pjesë këtë vit në "Festivalin e Këngës", me një këngë pretendente për fituese, me titull "Ku ta
Këngëtaret shqiptare kapen "mat" pran Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj para pak javësh patën shansin të takonin nga afër dy nga futbollistët më të nj
Oriola dhe Beatrix i kanë surprizuar të gjithë, që prej datës 26 pranë banorëve të prekur nga tërmeti (VIDEO) Rrjetet sociale që prej datës 26 nëntor kanë marrë një hije tjetër në Shqipëri. Dikush me një fjalë e dikush me sadop
Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM) Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy f
Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy ku
"Kujdes me photoshopin", fansat kapin defektin në trupin e Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun, por së fundmi bukuroshja është distancuar disi n