999 rezultate për

bdi-se

Vrasja e Tamarës, prokuroria padit edhe një ish ministër të BDI-së Prokuroria Themelore Publike ka ngritur aktakuzë kundër 12 personave deri në Gjykatën Shkupi 1, pasi kanë vërtetuar dysh
Kjo BDI nuk më pëlqen, Zaev kërkon "grushtë" tavolinës nga Destan JONUZI Kjo politik qeverisëse e BDI-së nuk më pëlqen! Oborret shqiptare janë bërë "strofulla" të tija, ai
Dy zyrtarë të BDI-së dalin para gjykatës Në Gjykatën Penale sot do të mbahet seancë gjyqësore për rastin e Prokurorisë Speciale Publike “Titanik 3” ku të akuzuar
Deputeti i BDI-së: ë lehtësohet procedura për marrjen e nënshtetësisë Komisioni parlamentar për monitorimin e punës së DSK-së dhe Agjencisë së Inteligjencës, shqyrtoi raportet vjetore të dy
Strugë, koalicioni midis LSDM-së dhe BDI-së në fije të perit LSDM-ja dhe Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk do të mbështesin projekte që do të çonin në një kaos ndërtimor në bregun
Mblidhet kryesia e BDI-së, diskutohen problemet në arsim Sot Bashkimi Demokratik për Integrim do të mbajë mbledhjen e radhës të kryesisë qendrorë në të cilën do të japin llogari
Çështjet mbi arsimin mbledhin nesër kryesinë e BDI-së Nesër Bashkimi Demokratik për Integrim do të mbajë mbledhjen e rradhës të kryesisë qendrorë në të cilën do të japin llog
Rasti Monstra, familjarët e viktimave të zhgënjyer me Zaevin Prindërit e të vrarëve në liqenin e Smillkovës, kërkojnë zbardhjen e sekreteve shtetërore në rastin Monstra. Bëhet fjalë
Incident i ri , akuzohen prapë bandat e BDI-së, ja emrat e tyre Një incident ka ndodhur në Gostivar, ku janë rrahur tre profesorë, kurse për incidentin ASH ka akuzuar Bandat e Nevzat B
Nesër mbledhje në kryesinë e BDI-së, arsimi e shëndetësia pjesë e debatit Bashkimi Demokratik për Integrim pritet që të fillojë mbledhjen e rradhës të kryesisë qendrore nesër në orën 14:00, ku
Nikos Koxias: Kosovën nuk e kemi njohur e as që do e njohim Gjatë vizitës së fundit në Shkup, Nikos Kotzias nuk e fshehi miqësinë e tij me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmetin, të cilin
Incidenti në Reçicë të Vogël, Beqiri: Kërkova anulimin e mbledhjes në parti Ish nënkryetari i BDI-së Nazmi Beqiri mbrëmë në profilin e tij në rrjetin social Facebook tha se vrasja në Reçicë ka ndo
Vrasja në Tetovë, arrestohen edhe shumë të tjerë Policia gjatë mbrëmjes së djeshme ka arrestuar edhe gjashtë persona në lidhje me incidentin e armatosur që ka ndodhur në
Si e sheh vrasjen në Tetovë njëri nga themeluesit e BDI-së Ish nënkryetari dhe njëri nga themeluesit e BDI-së Nazmi Beqiri ka shkruar në profilin e tij në Facebook duke shpjeguar
Banorët e Reçicës së Vogël kanë një kërkesë për BDI-në: Largohuni nga lagjja jonë Incidenti i djeshëm në Reçicë të Vogël, pas një zënke me armë zjarri ku gjeti vdekjen një banorë i Kumanovës dhe dy të p
Policia arreston edhe 6 persona të tjerë për vrasjen në Reçicë të Vogël Mbrëmjen e sotme prapa hekurave kanë përfunduar edhe gjashtë persona të tjerë që ishin në kërkim për vrasjen e ndodhur d
Si reagoi BDI pas ngjarjes në Tetovë Partia e Ali Ahmeti me anë të një komunikate ku nuk shpreh as ngushëllime dhe as keqardhje për vrasjen dhe plagosjen e a
Zbulohen të tjera detaje mbi vrasjen e anëtarit të BDI-së Incidenti i përgjakshëm që ndodhi mbrëmë rreth orës 18:20 minuta në Reçicë të Vogël të Tetovës ka shënuar një të vrarë,
Pedagogia ironizon me BDI-në pas ngjarjes në Tetovë Pas vrasjes së djeshme afër selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël, kanë reaguar një grup i madh i intelektualëve shqiptar
Pas vrasjes së anëtarit të BDI-së policia në aksion, ka të arrestuar Në incidentin e armatosur të ndodhur mbrëmë në Reçicë të Vogël, është vrarë N.R, nga Kumanova. Sipas agjencisë së lajmev