999 rezultate për

bazuar

Nora e thotë hapur: Ka patur 1000 Anna E ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur", Nora foli për herë të parë për ndarjen duke zbuluar se arsyeja
Si ta nisni ditën, bazuar në shenjën e horoskopit Alarmi bie dhe ti duhet ta pranosh se është momenti të ngrihesh nga shtrati. Pas këtij hapi të dhimbshëm, na pret një ru
Si ta kaloni natën e Vitit të Ri, bazuar në shenjën e Horoskopit Mendoni se është më mirë që Viti i Ri t'ju gjejë në një club nate të çmendur apo duke praktikuar joga në shtëpi, ndërkoh
Salianji flet pas dënimit me burg: Ky vendim ishte marrë kohë më parë Ish-deputeti i Partisë Demokratike, është dënuar sot me një vit burg për kallëzim të rremë. Menjëherë pas vendimit të g
U shpallën të pabanueshëm, do shemben 7 pallate në Kurbin Këshilli Bashkiak i Kurbinit ka miratuar shembjen e 7 pallateve që u dëmtuan nga tërmeti i 26 nëntorit. Pas verifikim
Bazuar në fituesit e çmimit Nobel, kjo është shenja më e zgjuar e horoskopit Në rast se e keni pyetur veten nëse horoskopi mundet të përcaktojë sa të zgjuar jeni, ja ku e keni një listë, të gjithën
10 filma që çdo i dashuruar duhet t'i shohë! Jua themi me bindje të plotë që s'po dashuroni siç duhet nëse nuk keni parë të paktën 1 nga filmat në vijim! 1. Prid
Çfarë e dashure je, bazuar në shenjën tënde të horoskopit? Dashi: E dashura e sinqertë Dash, nuk je nga ato që bëjnë furça. Karakteri yt shpërfaqet në çdo moment të lidhjes dhe
I bënë të gjithë për të qarë, filmat romanik që janë bazuar në histori të vërteta dashurie 1. 50 First Dates Filmi mund të jetë një komedi romantike e sheqerosur, por në fakt, është bazuar në historinë e Mich
Burri e mbyti pa mëshirë: Detaje të tmerrshma nga vrasja e gruas nga Suhareka Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër I.H., i cili gjendet nën ma
S’ka rrezik për KQZ-në, ministria e Financave ndan 6 milion euro për zgjedhjet Ministria e Financave me qëllim të interesit publik dhe duke u bazuar në dekretin e presidentit të Republikës së Kosovës
Zbuloni se çfarë lloj gruaje jeni bazuar në muajin tuaj të lindjes Muaji juaj i lindjes zbulon ide të reja në lidhje me personalitetin tuaj dhe mënyrën tuaj të të qenit grua! Në fakt, çdo
Tahiri refuzon ftesën e komisionit: Nuk dua të politizoj proceset e zbatuara në ligj Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, njoftoi se nuk do të marrë pjesë në Komisionin për Legjislacion dhe arsyet ia ka
Kuvendi vendos të hënën shkarkimin e Metës Të hënën e 8 korrikut, në orën 17:00 Kuvendi do të mbajë seancë të posaçme me të vetmin rend dite, ngritjen e komisionit
Burg edhe për tre persona të rrezikshëm që u kthyen nga ISIS, ja emrat Gjykata Themelore Në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit ndaj A.M për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer
Ronaldo vazhdon ti gjenerojë të ardhura Realit Tregolëshi vendimtar që Cristiano Ronaldo realizoi ndaj Atletico Madrid, jo vetëm që kualifikoi Juventus për në çerekfin
Bëni kujdes, sot të gjithë mjekët e Kosovës janë në grevë Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se sot duke filluar nga ora 07:00, do të ketë grevë 24 orë
Ndryshimi i kufijve sjell luftë në Ballkan Andreas Ernst një njohës i çështjeve të Ballkanit ka thënë se Beogradi dhe Prishtina për çështjen e shkëmbimit të terri
Dhunuan dhe përdhunuan një vajzë 8-vjeçe, dënohen me vdekje dy të rinj Drejtësia indiane ka dënuar me vdekje dy të rinj të cilët akuzohen për rrëmbim personi, abuzim seksual dhe tantative vra
Ndryshimet në statut, 3 risitë e demokratëve Partia Demokratike do të mbledhë sot Këshillin Kombëtar, për të vendosur mbi ndryshimet statutore ashtu sic ishte premtu