999 rezultate për

baza

Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Si fshihen raketat e Iranit nën pesë shtresa betoni (FOTO LAJM) Bazat e raketave nëntokësore të Iranit të fshehura nën pesë shtresa betonit, janë gati për të goditur në rast të shpërth
Kërcënohen SHBA-të : Nëse nuk tërheq trupat nga Iraku, do t’i ktheni me arkivole Lideri i organizatës terroriste Hezbollah në Liban, Hassan Nasrallah ka kërcënuar SHBA-në se nëse nuk tërheq trupat e sa
Më në fund, këto 4 tendenca të dimrit janë jashtë mode (FOTO LAJM) Moda moderne po ndryshon shumë shpejt dhe madje tendencat më të reja zhduken sa hap dhe mbyll sytë. Mirëpo, nëse dëshiro
Në hedhjen e raketave iraniane kanë marrë pjesë dhe maqedonas Në bazat në “Ain Al Asad” dhe “Erbil” aktualisht gjenden më shumë se dhjetëra qytetarë të Maqedonisë që punojnë për komp
VIDEO/ "Raketat tona....": Trump zbulon pasojat e sulmit të Iranit mbi bazat amerikane Ndërkohë që pritej një gjuhë e ashpër e tij ndaj Iranit, ai tha se nuk do ta lejonin këtë shtet të zhvillonte një progra
SHBA ishte në dijeni për sulmin me raketa, kush e spiunoi Iranin (FOTO LAJM) SHBA-të ishin informuar paraprakisht për sulmin iranian mbi bazat e tyre në Irak. Lajmin e ka bërë të ditur CNN duke cit
“Një vend i vogël dhe djallëzor europian…”: Khamenei sulmon Shqipërinë pas sulmit ndaj bazave amerikane? Në fjalimin e tij pas sulmit me raketa ndaj dy bazave ushtarake amerikane në Irak, lideri suprem i Iranit Ali Khamenei,
Anderlecht nxjerr në shitje Kristal Abazaj Viti 2020 pritet të ketë "dhurata" për Kristal Abazaj. Futbollisti i Kukësit mund të zyrtarizohet në një ekip të ri dhe
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Pogradeci me meritë kampion dimri, Abazaj: Nuk e diskutojmë Superioren Një gol i shënuar nga Shkullaku i ka dhënë fitoren Pogradecit, duke e shpallur kampion dimri. Në stadiumin "Gjorgji Kyçy
Abazaj: Gjici nuk na ka shqetësuar, gjithçka po shkon OK Sulmuesi i Kukësit, Kristal Abazaj, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”. Abazaj ka qenë një ndë
SPAK / Kërkohet përjashtimi nga votimi i një anëtari të KLP Mbledhja e KLP për përzgjedhjen e kreut të SPAK ka filluar. Fillimisht do të bëhet pikëzimi i 3 kandidatëve bazuar në
Holloi bazamentin e pallatit ku humbën dy frymë, kapet pronari i "Bar Barons" Kanë nisur arrestimet e personave përgjegjës për sigurinë e ndërtesave që u shembën. Abcnews shkruan se janë arrestu
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
Abazaj tregon si ngjitet Pogradeci në Superiore Fitoja e Pogradecit në Lushnjë, mund të duket si e çuditshme, por skuadra “liqenore” e ka bërë këtë edhe në periudha të
Gërmoi në bordum, por aty gjeti të papriturën Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Panucci bëhet me ekip të ri, firmos me ish-skuadrën e Grezdës Christian Panucci do të jetë trajneri skuadrës turke, Osijek. Zyrtarizimi pritet në orët në vijim dhe nga vet klubi kroa
U nevrikos pasi u zëvendësua, Enis Gavazaj i bie me grusht xhamit të pankinës (VIDEO) Kristal Abazaj debutoi në ndeshjen e sotme ndaj Flamurtarit me fanellën e Kukësit. Goditja e bujshme e verilindorëve në
E kryer, Abazaj te Kukësi në huazim për 1 vit Kristal Abazaj mund të konisderohet një futbollist i Kukësit. Anësori ka gjetur akordin me drejtuesit blu dhe firma mbi