999 rezultate për

bazĂ

DOKUMENTI/ Spiunazhi rus, i interesuar për bazat shqiptare Historia e aktivitetit te spiunazhit rus në Shqiperi, është e hershme. Prej vitesh, diplomat të kësaj ambasade në Ti
Rrëfehet Abazaj: Në Kroaci skuadrat luajnë në mbrojtje Kristal Abazaj duket se ka rilindur te ekipi i Osijekut në Kroaci. Ai debutoi me një gol, duke i mundësuar fitoren ekipi
Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Zyrtare: Abazaj largohet nga Anderlecht, firmos në Kroaci Kristal Abazaj më në fund është bërë më një ekip të ri. Ai është transferuar në Kroaci tek skuadra e Osijek. Shqiptar
Abazaj mbetet te Anderlecht Kristal Abazaj do të qëndrojë të paktëm deri në fund të këtij sezoni tek skuadra e Anderlecht. Shqiptari ishte shumë
Orë vendimtare për Abazaj, një tjetër klub belg shfaq interes për të Orë vendimtare për Kristal Abazaj. Shqiptari nuk po luan tek Anderlecht dhe me shumë mundësi ai do të largohet. Po ra
Izraeli bombardon bazat iraniane, frikë për luftë totale në Lindjen e Mesme Izraeli ka vazhduar me kryerjen e sulmeve ajrore në Siri si pjesë e një fushate kundër pranisë së Iranit në këtë vend. D
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars? Dyshimet për ekzistencën e UFOVE e kanë munduar gjithmonë njerëzimin. Së fundmi, NASA ka bërë publike dokumente që përmb
Kristal Abazaj merr ofertë nga klubi belg Kristal Abazaj duket se do të qëndrojë në kampionatin e Belgjikës. Ditë më parë, sipas asaj që raportoi "Het Nieuëesblad
Gërmoi në bodrum për të bërë një shtesë, u shokua nga surpriza Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Anderlecht merr vendim, shikoni çfarë do të ndodhë me Abazajn Ecuri aspak pozitive ajo e Kristal Abazajt te skuadra e Anderlecht. Shqiptari u transferua në merkaton e verës te gjigan
Anderlecht nxjerr në merkato Abazajn? Anderlechti i Belgjikës, për momentin pa trajner, po punon për të gjetur “timonierin” e ri të skuadrës, por në të njëjtë
Abazaj: Anderlechti ekspreriencë e madhe, jam tifoz me Tiranën Kur nuk ndalon së luftuari atëherë vështirësitë janë vetëm të përkohshme". Kristal Abazaj pranoi me guxim një sfidë me s
Abazaj: Po kaloj një periudhë të vështirë te Anderlecht Kristal Abazaj, e pranon se pjesa e parë e sezonit nuk ka shkuar ashtu siç pritej tek Anderlehti në Belgjikë, dhe se amb
DOSSIER/ Baza ajrore e Gjadrit, më e armatosura në Europë gjatë kohës së saj Ish-aviatori Agim Bacelli rrëfen mbi bazën më të madhe ajrore shqiptare dhe një nga më të mëdhatë e më modernet në Europ
Abazaj: Debutimin e prisja me padurim Kristal Abazaj më në fund debutoi me Anderlecht teksua u aktivizuar në 20 minutat e fundit në takimin ndaj Cercele Bruge
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit Kristal Abazaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Anderlechtit në ndeshjen ndaj Cercle Brugge e cila luhet sot.
Veseli: Komandanti i NATO-s të shqetësohet më mirë për bazat ruse në Serbi Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se Shtetet e Bashkuara mbështesin planet për krijimin e ushtrisë
Abazaj shënon 2 gola me të rinjtë e Anderlecht (VIDEO) Kristal Abazaj nuk luan një ndeshje zyrtare prej muajt maj kur ishte pjesë e Luftëtarit në kategorinë superior, shkruan
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë