999 rezultate për

bayernit

U mposht 4-0 nga Bayerni, Simeone gjen anë pozitive te ekipi i tij Atletico Madrid ka pësuar një humbje të thellë prej 4:0 nga Bayern Munich në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve.
Tashmë i Bayernit, Costa krahason Lewandowskin me Ronaldon Pas dy sezonesh në Itali me fanellën e Juventusit, sulmuesi brazilian Douglas Costa u rikthye në orët e fundit të merkat
Interi i ofron Bayernit një shkëmbim të pabesueshëm Inter ka kërkuar shkëmbimin e Christian Eriksen me mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng. Bild raporton se Neroa
David Alaba te Juventusi? Flet drejtori i Bayernit Sëfundmi emri i David Alaba është përfolur për një transferim te Juventusi me parametër zero. Por mesa duket Alaba en
Oferta e Bayernit për Callum Hudson-Odoi, Chelsea i thotë "JO" Bayern Munich nuk e kanë të lehtë të bëjnë pazare me Chelsea. Kampionët e Evropës po synojnë kartonin e Callum Hudson
Ylli i Bayernit tregon synimin e "bavarezëve": Duam sërish tripletën Sulmuesi i Bayern Munchen, Serge Gnabry premtoi se ai dhe shokët e skuadrës do të bënin gjithçka për të mbrojtur të tre
Ylli i Bayernit "fluturon" nga gëzimi kur shikon që Drake i ka bërë "follow" në Instagram (VIDEO) Ylli i Bayern Munchen, Alphonso Davies pasi fitoj Ligën e Kampionëve, ka marrë një tjetër lajm të mirë. Super ylli i
Zbulohen fitimet monetare të PSG-së dhe Bayernit në Champions Organi drejtues i futbollit në Evropë, UEFA, do të shpërblejë me 19 milionë €, Bayern Munich për fitmin e Ligës së Kamp
Humbja ndaj Bayernit, presidenti i PSG gjen "fajtorin" Presidenti i PSG-së, Nasser al-Khelaïfi foli për "RMC Sport" pas finales së Ligës së Kampionëve që skuadra e tij e humbi
Fiorentina gati të bëjë befasinë në merkato, afër nënshkrimit më yllin e Bayernit Skuadra e Fiorentinës duket se e ka ndërmend që sezonin tjetër të jetë një ekip më i fuqishëm. Sipas mediave në Itali
Prestigjozja spanjolle "gërrmon" historinë, gjen fitoren 9-1 të Bayernit ndaj Realit (FOTO LAJM) Gara në Spanjë mes gazetave, rikujtojnë humbjet e thella të shkaktuar nga skuadra Germane. Mundo Deportivo njihet si
Barcelona e dështuar në ç'do aspekt, formacioni startues i Bayernit kushton më pak se Coutinho (FOTO LAJM) Se Barcelona ka dështuar në të gjitha aspektet tregon edhe një fakt lidhur me shumën e paguar për Philippe Coutinho.
Artan Hoxha zbulon tersin e Bayernit: Fituat, por mos u gëzoni shumë Mbrëmja e djeshme ishte një përballje historike, ku Bayerni fitoi 8 me 2 ndaj Barcelonës. Lidhur me këtë rezultat ka
Messi kryen kontrollet mjekësore, a do të jetë i gatshëm ndaj Bayernit? Tifozët e Barça mund të jenë të qetë. Leo Messi do të jetë në gjendje të luajë të premten e ardhshme (21:00), kundër Bay
PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Ba
Dalin përballjet e Champions League: Messi luan kundër Bayernit Po hidhet shorti i fazave çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale, do të luhen në Lisbonë të Portugalisë. Skuadrat që do
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
Ky do të jetë super formacioni i Bayernit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Leroy Sane do të largohet nga Manchester City, për t’u rikthyer në Bundesligë, te Bayern Munich. Mediet në Gjermani e
Thiago te Liverpool? Trajneri i Bayernit refuzon të flasë Trajneri i skuadrës së Bayern, ka refuzuar të flas shumë lidhur me zërat që çojnë Thiagon në ‘Anfield’. Pas ndeshjes
Flick i pandalshëm në sezonin debutues, udhëhoqi Bayernin drejt titullit Kur drejtuesit e Bayernit e emëruan Hansi Flickun si trajner të përkohshëm për të zëvendësuar Niko Kovaçin e shkarkuar n