E FUNDIT/ Alarm për "bombë" në Tiranë, çanta e dyshimtë ngre policinë në këmbë
999 rezultate për

bayerni

Dëmtohet mesfushori i Bayernit Bayern Munich është duke luajtur kundër Mainzit në transfertë dhe rezultati është 1-2. Por mesfushori i talentuar, L
Bayerni kërkon yllin e Fiorentinës për mbrojtjen Skuadra e Bayernit të Mynihut ka shfaqur probleme të shumta në fazën defensive. Për të ndrequr sado pak problematikat në
Kovaç: Bayernit i duhet vazhdimësia, në janar marrim lojtarë cilësorë Trajneri i skuadrës së Bayernit, Niko Kovaç tha se ekipit i duhet vazhdimësia për të dalë nga kriza e rezultateve. Ai po
Drejtuesit e Bayernit i japin mbështetje të plotë trajnerit Kovac Zyrtarët e Bayern Munichut i kanë ofruar përkrahje të plotë trajnerit të tyre shumë të kritikuar, Niko Kovac, pasi e ard
Drejtuesit e Bayernit marrin vendimin për trajnerin Kovaç Trajneri i skuadrës së Bayern Mynih, Niko Kovaç do të vijojë ende të qëndrojë në krye të skuadrës bavareze. Konferenca p
Robben: Kam ende për t’i dhënë Bayernit Sulmuesi i skuadrës së Bayern Mynih, Arjen Robben ka theksuar se aid he Riberi janë ende të vlefshëm për skuadrën bavare
Kovaç kërkon të nxjerrë Bayernin nga kriza përmes biçikletës Trajneri i Bayern Mynih, Niko Kovaç nuk i ka aspak punët mirë. Skuadra nuk njeh fitore në kampionat që prej muajit qers
Talenti shqiptar i Bayernit merr vendimin, ja për cilën kombëtare do të luaj (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, ishin vënë në ndjekje të talentit shqiptar të Bayernit, Merit
Lewandowski sinjale largimi nga Bayerni Sulmuesi i skuadrës së Bayern Mynih, Robert Lewandowski ka treguar edhe një herë tjetër se ëndërron të largohet nga kamp
Presidenti i Bayernit thyen heshtjen: Do ta mbroj Niko Kovac deri në fund Uli Hoeness thyen heshtjen dhe shpreh mbështetjen e tij maksimale për trajnerin Niko Kovaç. Tekniku kroat, me humbjen në
Këta janë 3 emrat që mund të zëvendësojnë Niko Kovac te Bayerni Bayerni i Munichut është duke bërë shumë paraqitje të dobëta në këto ndeshje të fundit dhe duket se i gjithë presioni bi
Bayerni në krizë të thellë, trajneri në prag të shkarkimit Skuadra e Bayernit vazhdon serinë e rezultateve negative. Bavarezët u mposhtën nga skuadra e Borusia Monchengladbach me
Humbje dramatike, Bayerni turpërohet në shtëpi nga Monchengladbach (VIDEO) Borussia Monchengladbach i ka dhënë Bayern Munichun një humbje dramtatike, duke e mposhtur 3-0 në “Allianz Arena”. Mi
Monchengladbach bombardon portën e Bayernit (VIDEO) Borussia Monchengladbach ka befasuar Bayernin duke i shënuar dy gola për 6 minuta në "Allianz Arena". Ai që shënoi g
Plas te Bayerni, 7 lojtar kundër trajnerit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një nga momentet më të keq të këtij sezoni. Bavarezët nuk e njohin shijen ne fitores në
Juventus pranë akordit me dy yjet e Bayernit Skuadra e Juventusit është gjithmonë në ndjekje të më të mirëve. Bardhezinjtë kanë një skuadër të konsoliduar, por kërk
Kovaç tregon problemin e Bayernit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një minikrizë rezultatesh pasi nuk fitojnë një ndeshje prej tre sfidash radhazi. Bavarez
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Ajaxi barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Ajax ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është Nazraoui në minutën e 22'.
Ibra lavdëron talentin që firmosi me Bayernin Sulmuesi i La Galaxy, Zlatan Ibrahimoviç ka vetëm fjalë të mira për lojtarin më të ri të Bayern Mynih, Alphonso Davies.