999 rezultate për

bayerni

Messi kryen kontrollet mjekësore, a do të jetë i gatshëm ndaj Bayernit? Tifozët e Barça mund të jenë të qetë. Leo Messi do të jetë në gjendje të luajë të premten e ardhshme (21:00), kundër Bay
Do të ketë përballë Bayernin, Suarez: Shanset janë 50/50 Luis Suarez ka dhënë disa komente pas ndeshjes kundër Napoli. Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez, është shprehur i kën
Bayerni shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Chelsea (VIDEO) Bayerni nuk di të ndalet. Pas dy golave në pjesën e parë, bavarezët kanë shënuar edhe dy të tjerë në pjesën e dytë. F
Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO) Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas. Fillimisht
I frikshëm Bayerni, zhbllokon rezultatin ndaj Chelsea (VIDEO) Bayerni ka zhbllokuar rezultatin përballë Chelsea në Allianz Arena. I përhershmi Leëandoëski është treguar i saktë ng
Prag-ndeshja me Bayernin, Lampard: Duhet të kemi vetëbesim Frank Lampard ka treguar çfarë duhet të bëjë skuadra e tij për të arritur mrekullinë. Chelsea ka nevojë për një mreku
Përballja e fortë: Jo vetëm Barcelona e Bayerni, sot sytë nga Drita Manchester City dhe Lyon u kualifikuan në çerekfinalet e Champions League, ndërkohë që ditën e sotme do të zhvillohen ed
Bayerni "hap krahun", Chelsea i vetëm në garë për Havertz Bayern Munich nuk do të tentojë për Kai Havertz. Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz, vazhdon të jetë një nga temat
PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Ba
Interi dhe Bayerni akoma më pranë shkëmbimit të bujshëm Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic mund të bëjë një lëvizje të befasishme duke u transferuar drejt Bayern Munchen.
Dalin përballjet e Champions League: Messi luan kundër Bayernit Po hidhet shorti i fazave çerekfinale, gjysmëfinale dhe finale, do të luhen në Lisbonë të Portugalisë. Skuadrat që do
Bayerni drejt triumfit në Kupë, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Bayerni duket i pandalshëm në Gjermani. Pas fitimit të titullit kampion, është shumë pranë edhe fitimit të Kupës. "Ba
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav
Thiago Alcantara arrin marrëveshje me Liverpool Drejtuesi i Bordit Ekzekutiv të Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge pranoi në një intervistë për mediat gjermane
Sane kalon edhe vizitat mjekësore te Bayerni, tani pritet firma Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. P
Ky do të jetë super formacioni i Bayernit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Leroy Sane do të largohet nga Manchester City, për t’u rikthyer në Bundesligë, te Bayern Munich. Mediet në Gjermani e
Pritet të kryejë testet mjekësore te Bayerni, Sane nuk do të luaj me Cityn në Champions Futbollisti, Leroy Sane pritet që sot të arrij në qytetin e Munchenit dhe nesër të bëj testet mjekësore. Pasi të përf
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
Flick e do në skuadër, Bayerni bën llogaritë për Perisic Bayerni i Mynihut po mediton mbi blerjen përfundimtare të kroatit Ivan Perisic, pasi përtej dëshirës së trajnerit Hansi
Thiago te Liverpool? Trajneri i Bayernit refuzon të flasë Trajneri i skuadrës së Bayern, ka refuzuar të flas shumë lidhur me zërat që çojnë Thiagon në ‘Anfield’. Pas ndeshjes