999 rezultate për

bayern

Bayern Munich mposht Werder Bremen dhe marshon drejt titullit (VIDEO) Bayern Munich e ka mposhtur 4:2 Werder Bremenin në “Allianz Arena”. Bayerni i shënoi katër gola Werderit. Në letër
Miqësorja Flamurtari - Pogon Szczecin përfundon si finalja Bayern - Manchester Utd Flamurtari ka zhvilluar edhe miqësoren e fundit në Antalia, para se të rikthehet në Shqipëri për të vijuar me ndeshjet e
Plas bomba te Bayerni, dy yjet e skuadrës përleshen me njëri-tjetrin në stërvitje (FOTO LAJM) Bayern Munchen e ka nisur ditën mbarë me zyrtarizimin e Leon Goretzkas, por, gjatë ditës ka ndodhur një diçka që rrallë
Bayern prezanton Goretzkan Goretzka ka nënshkruar me Bayernin një kontratë katër vjeçare por që nuk është bërë publike paga e tij. Ai do të mbetet
Arjen Robben flet për të ardhmen e tij në klubin bavarez Arjen Robben ka thënë se është i qetë rreth të ardhmes së tij në Bayern Munich, me babanë e tij që e ka konfirmuar se sk
STATISTIKË / Heynckes më i mirë në evropë me Bayernin, lë mbrapa Emeryn dhe Guardiolan Jup Heynckes sot feston 100 ditë në stolin e Bayernit pas rikthimit për afro 4 vitesh që kur e la skuadrën në përfundim
Goretzka është i Bayernit, mbyllet gjithçka Leon Goretzka sezonin e ri me të gjitha mundësitë do të veshë fanellën e Bayern Munich. Mesfushori pëlqehet prej koh
Shefi i Bayernit Rummenigge flet në lidhje për mesfushrin e talentuar të Schalke 04 Karl-Heinz Rummenigge ka konfirmuar se klubi nuk ka asnjë një marrëveshje për të nënshkruar me objektivin e Liverpoolit
Franck Ribery shpreh dëshirën për të qëndruar në Bayern Franck Ribery dëshiron që të vazhdojë kontratën me klubin gjerman Bayern Munich. Pasi shënoi gol në fitoren 3-1 të Ba
Talenti shqiptar habit Bayernin me performancën e jashtëzakonshme në miqësore (VIDEO) Bayern Mynchen ka zhvilluar sot një miqësore për fazën përgatitore të dimrit duke fituar me shifrat 5-3 kundër ekipit të
Mesfushori i Bayernit thur lëvdata për Goretzkan Mesfushori i Bayern Munichut, Sebastian Rudy e pranon se është mirë që skuadra e tij interesohet për Leon Goretzkan.
Hidhet shorti i DFB Pokal, Bayerni përballë një kundërshtari të lehtë Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të DFB Pokal, ku tetë skuadra kanë mësuar kundërshtarët e tyre. Bayern Muni
Bayern Munich tallet keq me Manchester United (VIDEO) Bayern Munich është tallur me Manchester Unitedin duke e krahasuar golin e shkëlqyer vollej të Arjen Robben kundër Al Ah
Bayern Munich gjen pasuesin e Jupp Heynckes Bayern Munchen ka filluar që tani të mendojë për sezonin e ardhshëm. Edhe pse klubi i ka kërkuar me ngulm trajnerit aktu
Klopp në Bayern Munich ? Agjenti i tij komfirmon gjithçka për të ardhmen e tij Marc Kosicke, agjent i trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp ka mohuar lajmet se klienti i tij do të marrë drejtimin e
Bayerni shfaq interes për mesfushorin e Schalkes Drejtori Sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic e ka konfirmuar se janë të interesuar në mesfushorin gjerman Leon
Trajneri italian Fabio Capello fajëson lojtarët e Bayernit në shkarkimin e Ancelottit Fabio Capello ka akuzuar lojtarët e Bayern Munich se ata janë arsyeja kryesore pse Carlo Ancelotti u shkarkua nga skuadr
James nuk e mendon kthimin tek Reali, i pëlqen Bayerni Në një deklaratë të fundit, Rodriguez ka thënë se e imagjinon vetën edhe për shumë vite te Bayerni. “Bayerni është nj
Zyrtare: Coman nënshkruan deri në vitin 2023 me Bayern Munich Sulmuesi francez, Kingsley Coman, e ka zgjatur kontratën me kampionin gjerman, Bayern Munich, për edhe tri vite të tjera
Muller: Mediat duan përçarje tek Bayerni Sulmuesi gjerman, Thomas Muller ka folur pas fitores 2-1 ndaj Borussia Dortmund, të cilën skuadër e eliminuan nga Kupa e