999 rezultate për

bayer

E zbulojnë mediat spanjolle, Bayerni synon mbrojtësin e Real Madridit Real Madrid e bleu atë për 40 milion euro në verën e vitit 2018, por Alvaro Odriozola nuk ka pasur shumë hapësira. Këtë
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Bayern shkatërron Herthën e Klismann (VIDEO) Bajern Mynih nuk ka vonuar t’i përgjigjet rivalëve për titull me një fitore të thellë sot në transfertë ndaj Herta Berli
Leroy Sane drejt Bayernit Mediat gjermane raportojnë për një largim të mundshëm të Leroy Sanes nga Manchester City në drejtim të Bayern Munchenit.
Neuer në Serie A? Gardiani i portës së Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane mund të "divorcohet" nga ekipi aktual pas shumë viteve. S
E zbulon media franceze, Manuel Neuer drejt gjigantit të Seria A Firma me Alexander Nubel nuk është pritur aspak mirë nga kapiteni i Bayern Munich, Manuel Neuer. Gjermani e ka shpreh
Zaha do të huazohet te Bayern? Wilfried Zaha po lidhet me një kalim të mundshëm tek skuadra e Bayern, tash e disa ditë. Përfaqësuesi i Bregut të Fil
Arsenal dhe Milan synojnë gjigandin e Bayern Munchen Arsenali tani ka konkurrencë nga Milani në garën për transferimin e mbrojtësit të palumtur në Bayern Munich, Jerome Boat
Bayerni heq dorë nga Sane Drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, e ka përjashtuar mundësinë e transferimit të yllit të Manchester
Zaha - Bayern marrëveshja dështon në momentet e fundit, ky është shkaku Gjatë ditës së djeshme, mediet gjermane raportonin se transferimi i Wilfried Zaha te Bayern Munchen ishte thuajse i mbyl
Bayerni "piketon" yllin e Realit, i huazuar te Dortmund Achraf Hakimi nuk ka tërhequr vetëm vëmendjen e drejtuesve të Real Madrid me performancën dhe zhvillimin e tij te Boruss
Chelsea hap "thesin" për David Alaba ‘Blutë’ e Londrës janë gati të nisin një ofertë për Bayern Munich, lidhur me David Alaba, bën të ditur ‘Mirror’, transme
ZYRTARE/ Bayern Munchen nënshkruan me "Neuerin" e ri Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e Neuer. Ai është Alexander Nübel. Klubi ka bërë të ditur se Alexander Nübel do t’i b
Merkato janari/ Lojtari i Bayernit kërkon largimin, drejt Premier Leagues! Arsenali kërkon të transferojë mbrojtësin e Bayernit, Jerome Boateng. Sipas raportimeve të fundit të “Sky Deutschland
Shkruan shqip dhe vendos flamurin kuqezi, mesazhi i veçantë i Bayern Munich (FOTO LAJM) Bajern Mynihu është skuadra më e madhe në Gjermani e cila ka fituar shumë trofe dhe ka tifozë të shumtë në gjithë botën.
Bayern falenderon shqiptarët në gjuhën shqipe Bayern Munich është skuadra më e madhe në Gjermani e cila ka fituar shumë trofe dhe ka tifozë të shumtë në gjithë botën.
SKANDAL/ Bayern Munich falënderon fansat kosovar në gjuhën serbe (FOTO LAJM) Skuadra e Bayern Munich po falënderon fansat e tyre nga e gjithë bota për mbështetjen që ua kanë dhënë gjatë vitit 2019.
Këto janë skuadrat që kanë fituar më shumë trofe në dekadën e fundit Dekada e fundit ka qenë një nga më spektakolaret në botën e futbollit. Skuadra si Barcelona, Real Madrid, Juventus e
Ylli kosovar: Askush se besonte se do të debutoja për Bayernin kaq shpejt Ylli kosovar Leon Dajaku ka thënë se askush nuk do ta besonte se ai do t’ia dilte të debutonte për Bayern Munich brenda
Ish-shoku i skuadrës zbulon arsyen pse Hazard refuzoi Bayernin Robert Green, ish-portieri i londinezëve të Chelsea, ka zbuluar se pse Eden Hazard e përjashtoi Bayern Munchen si opsion