999 rezultate për

baxhaku

Rama: Baxhaku njeri i librave e gazetarisë së sojit më të mirë Ditën e sotme, lajmi për humbjen e gazetarit të njohur Fatos Buxhaku hidhëroi hjo vetëm botën e medias por edhe politika
"Mëngjeset e mia me Tos Baxhakun, tek Bar 'West'!" Nga Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të varfra, pa ritualin gati relig
Ndarja nga jeta e Fatos Buxhakut, Basha: U prehtë në paqe pioneri i reportazhit Pas ndarjes nga jeta të gazetarit dhe publicistit të njohur, Fatos Baxhaku, kreu i selisë blu, Lulzim Basha, ka ngushëll
E FUNDIT/ Shuhet gazetari Fatos Baxhaku Ka ndërruar jetë sot në moshën 55 vjeçare gazetari dhe publicisti i njohur Fatos Baxhaku. Ai është një ndër pionerët
Haskuka: Kam folur me Baxhakun që LDK-ja ta përkrahë VV-në në Prizren Mytaher Haskuka, kandidat i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Prizrenit ka thënë se beson që më 19 nëntor, shumica
Kë do ta mbështesin LDK dhe AAK në Prizren? Flasin Kabashi dhe Baxhaku Kandidatët për kryetar të Prizrenit, të cilët mbetën jashtë garës për raundin e dytë, nuk kanë vendosur se kë do ta përk
Kutitë e para në Prizren: Sa vota morën PDK, LDK dhe Vetëvendosja Janë hapur kutitë e para edhe në Prizrën, ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më ta
Baxhaku apo Selmanaj? LDK ende në dilemë për kandidatin për kryetar të Prizrenit Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në mbledhjen e mbajtur të mërkurën pasdite, ka diskutuar lidhur me emrat e kan
Hatim Baxhaku tregon arsyet: Ja pse LDK më la jashtë listës për deputet Lidhja Demokratike e Kosovës, u hakmor ndaj deputetëve të zhurmshëm që nuk i ndoqën rregullat e brendshme të partisë, po