999 rezultate për

bavarezet

Ditë vendimtare për James Rodriguez te “bavarezët” Qëndrimi i James Rodriguez te Bayern Munich nuk është aspak i sigurt. Megjithatë, këtë javë mund të vijë vendimi përfund
Bavarezët rimarrin vendin e parë me "poker" ndaj Dusseldorf-it (VIDEO) Bayern Munich i është kundërpërgjigjur Borussia Dortmund-it me një fitore 4-1 në fushën e Dusseldorf-it. Verdhezinjt
Ja si e presin ‘bavarezët’ ndeshjen përballë Liverpool (VIDEO) Sonte në orën 21:00 pritet të fillojë finalja e parakohshme, shkruan Albeu.com Sfida mes Liverpool dhe Bayern Munchen
Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit të Leipzig Bayern Munich do të mundohet të sjell lojtar të ri gjatë afatit kalimtar të verës. Bavarezët tashmë kanë identifikuar
Bayern Munich kalon sërish në avantazh (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar sërish në avanatzh menjëherë sapo filloi pjesa e dytë ndaj Shtutgard. Në fakt Bavarezët përfiuan
Rivali i Chelseat kërkon Hudson-Odoi Callum Hudson-Odoin ka vendosur përfundimisht të largohet nga Chelsea edhe pse iu premtua se do të ketë minutazhë më të
Robben i jep fund me Bayern Munich, pas një dekade ai do largohet në fund të sezonit Tashmë është zyrtare, Arjen Robben do të largohet në fund të këtij sezoni nga Bayern, shkruan Albeu.com. Lajmi ës
Plas te Bayerni, katër lojtarë kërkojnë shkarkimin e trajnerit Skuadra e Bayern Mynih po kalon një prej sezoneve më të dështuara në vitet e fundit. Bavarezët e shohin veten 4 pikë më
Bayern Mynih rikthehet te fitorja ndaj Wolfsburgut (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih arriti një fitore me mjaft vlera përballë Wolfsburg në transfertë. Bavarezët fituan me shifrat e
Bayerni në krizë të thellë, trajneri në prag të shkarkimit Skuadra e Bayernit vazhdon serinë e rezultateve negative. Bavarezët u mposhtën nga skuadra e Borusia Monchengladbach me
Stuttgarti "poker" Bayernit, bavarezët e mbyllin me humbje sezonin (VIDEO) Stuttgarti ka shpartalluar sot Bayern Munich me rezultatin e përgjitshëm 1-4 në "Allianz Arena", ndeshja e fundit për kë
Bajerni i Mynihut uron në gjuhën shqipe tifozët shqiptarë Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gj
Bavarezët mbyllin ndeshjen dhe shënojnë golin e tretë (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë përballë PSG së Unai Emerys. Është përsëri, Corentin Tolisso që realizon
Lojtari ka aq shumë dëshirë të bashkohet me Bayernin, saqë e konfirmon dhe klubi i tij Hoffenhaimi konfirmon dëshirën e Sandro Wagner për t’u rikthyer tek Bayerni i Mynihut. Sulmuesi e ka nisur karrierën e t
Bavarezët dyfishojnë shifrat në Iduna Park (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë kundër Borussia Dortmundit në "Signal Iduna Park" Është ish-sulmuesi i ve
Jamesi i rilindur nën urdhërat e Heynckes Bayern Munich ka shënuar fitore në kuadër të xhiros së dhjetë të Bundesligës. Bavarezët triumfuan para shikuesve të vetë
Bavarezët trefishojnë rezultatin (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Celticut. Është mbrojtësi gjerman, Mats Hummels që shënon tani për
Bayern dëshiron me një lëvizje ti rrëmbejë gjithë talentet Dortmundit Bayern Munich po mendon se e ka gjetut çelësin e suksesit për të marrë talentet e ardhsme të Dortmundit. Kjo pasi bavare
Bayern nënshkruan me këtë talent Bayern Munich dhe Lyon kanë rënë dakord për lojtarin e francezëve Corentin Tolisso. Nuk është bërë e ditur kostoja e
Renato Sanches ka humbur te Bayerni, por Ancelotti tregon fatin e tij “Ylli” portugez i Bayernit nuk ka luajtur shumë këtë sezon me bavarezët, duke luajtur në 19 ndeshje në të gjitha kompeti