999 rezultate për

bavarezet

Sa pak zgjat avantazhi i Dortmund, "bavarezët" barazojnë me një super gol (VIDEO) Ka zgjatur shumë pak avantazhi i Borussia Dortmund. Bavarezët kanë arritur të barazojnë në shtesën e pjesës së parë
Bayern transferon Callum Hudson-Odoi, ja detajet e kontratës Bayern Munich do të shtojnë edhe një përforcim në radhët e tyre. Skuadra e Chelsea është gati të heq dorë nga kartoni
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Chelsea, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Chelsea. Me një punë thuajse të kryer në ‘Stamford Br
Super Bayern Munchen, fiton edhe Kupën e Gjermanisë (VIDEO) Skuadra e Bayern Munchen ka arritur ta fitoj edhe një tjetër titull. Bavarezët sonte mposhtën në finale të Kupës së G
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav
Bayern po has vështirësi, Frankurt barazon shifrat (VIDEO) Bayern po has vështirësi në gjysmëfinalene Kupës së Gjermanisë. Frakfurti ka befasauar bavarezët duke barazuar shifr
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
Formacionet zyrtare: Bayern-Frankfurt, bavarezët luajnë për finalen Bayern Munich dhe Frankfurt i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të gjysmëfinales së DFB Pokal.
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Bayerni shënon dhe golin e dytë përballë Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Frankfurt në fundin e pjesës së parë. Për "bavarezët"
Coutinho jo, Perisic po, Bayerni gati të blejë kartonin e kroatit Ylli kroat i futbollit, Perisic, kaloi këtë sezon si i huazuar te Bayern, nga skuadra e Inter, dhe duket se paraqitjet e
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Pogba larg United, Solskjaer mendon për zëvendësuesin Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, mund të largohet nga bavarezët në merkaton e verës. Sipas ‘The Sun’, span
Bayerni shkruan historinë në Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje në mbrëmje në ‘Allianz Arena’ anglezët e Tottenham. Në një ndeshje që nuk vlente për asgjë
Bayern Munchen mposhton nga Leverkuseni me 10 lojtarë (VIDEO) Bayer Leverkusen ka fituar në udhëtim ndaj Bayern Munich me rezulta të ngushtë 1:2. Tre golat u shënuan në pjesën e p
Eintracht Frankfurt "shuplakë" Bayernit (VIDEO) Eintrachti i Frankfurtit turpëron 5-1 Bayernin e Mynihut në “Commerzbank-Arena”, duke u shkaktuar një nga humbjet më të
'Bavarezët' duan Pochettinon në vend të Kovac Bayerni po kalon një periudhë me ulje ngritje që kur drejtimin e skuadrës e ka marrë Kovac, e pikërisht për këtë drejtue
Bayerni përmbys gjithçka në 10 minutat e fundit (VIDEO) Bayerni ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Bochum e cila u tregua një kockë mjaft e fortë. 'Bavarezët' arritë
Bavarezët barazojnë shumë shpejt rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Vetëm tre minuta kaluan nga goli i avantazhit të Tottenham kur Bayern arriti të gjente golin e barazimit saktësisht në m