999 rezultate për

bavarez

Bayern transferon Callum Hudson-Odoi, ja detajet e kontratës Bayern Munich do të shtojnë edhe një përforcim në radhët e tyre. Skuadra e Chelsea është gati të heq dorë nga kartoni
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
Ylli i Bayernit tregon synimin e "bavarezëve": Duam sërish tripletën Sulmuesi i Bayern Munchen, Serge Gnabry premtoi se ai dhe shokët e skuadrës do të bënin gjithçka për të mbrojtur të tre
CHAMPIONS/ Bayern Munchen - Chelsea, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Chelsea. Me një punë thuajse të kryer në ‘Stamford Br
Tifozët bavarezë fillojnë të ëndërrojnë, Bayern po punon për afrimin e Messit Spekulimet për të ardhmen e futbollistit më të mirë në botë, Leo Messit, tashmë janë duke u shtuar. Messi, po flitet
Super Bayern Munchen, fiton edhe Kupën e Gjermanisë (VIDEO) Skuadra e Bayern Munchen ka arritur ta fitoj edhe një tjetër titull. Bavarezët sonte mposhtën në finale të Kupës së G
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav
ZYRTARE/ Sane firmos për Bayern, ja detajet e kontratës Bayern Munichu ka firmosur me Leroy Sane nga Manchester City. Ai ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me klubin e ri, tek
Bayern po has vështirësi, Frankurt barazon shifrat (VIDEO) Bayern po has vështirësi në gjysmëfinalene Kupës së Gjermanisë. Frakfurti ka befasauar bavarezët duke barazuar shifr
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
Formacionet zyrtare: Bayern-Frankfurt, bavarezët luajnë për finalen Bayern Munich dhe Frankfurt i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të gjysmëfinales së DFB Pokal.
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
Bayerni shënon dhe golin e dytë përballë Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Frankfurt në fundin e pjesës së parë. Për "bavarezët"
Coutinho jo, Perisic po, Bayerni gati të blejë kartonin e kroatit Ylli kroat i futbollit, Perisic, kaloi këtë sezon si i huazuar te Bayern, nga skuadra e Inter, dhe duket se paraqitjet e
Shfaqja e shëmtuar e tifozëve, Bayern: Na vjen turp, do marrim masa Një episod i shëmtuar e regjistrua ditën e djeshme në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe Hoffenhaim. Tifozë "bavarez" shpal
Bayerni del nga kornizat, hap "thesin" për sulmuesin e Liverpoolit Bayern Munchen po mendon seriozisht për yllin i Liverpoolit, Roberto Firminio. Bavarezët synojnë të përforcojnë sulmi
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Pogba larg United, Solskjaer mendon për zëvendësuesin Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, mund të largohet nga bavarezët në merkaton e verës. Sipas ‘The Sun’, span
BILD: Leon Dajaku, e ardhmja e Bayern Munichut Leon Dajaku po konsiderohet si e ardhmja e Bayern Munichut. Për yllin e ri kosovar ka shkruar së fundmi mediumi i mad
Bayerni shkruan historinë në Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje në mbrëmje në ‘Allianz Arena’ anglezët e Tottenham. Në një ndeshje që nuk vlente për asgjë