999 rezultate për

batute

I zoti i shtëpisë bën Ramën të heqë këpucët, kryeministri ia kthen me batutë Kryeministri Edi Rama shquhet për batutat popullore që bën me banorët dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. I shoqëru
Rama "plas" batutën: Nëse Mit' hat Frashëri do ishte në Kuvend, ai do të ishte Myslim Murrizi Ka nisur me batuta fjalën e tij në Kuvend kreu i qeverisë, i cili duke u ndalur te figura e Mit’hat Frashërit, që ishte
Zef Deda flet për aktrimin e Julianit: S'janë të aftë të shkruajnë një batutë Zef Deda, mjeshtri i madh i humorit, është i njohur në mbarë-trevat shqipfolëse. Ai e të tjerë artistë të një brezi që k
Pas batutës së famshme, Mirela Kumbaro u bën thirrje shqiptarëve: Mos blini ushqime por libra! Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro i ka bërë thirrje të gjithë njerëzve që këtë periudhë koronavirusi ta shfrytëzo
Kryebashkiakja e Ramës bën batutën e pazakontë: Po i çojmë në hotele me 5 yje... (VIDEO) Kryebashkiakja e Durrësit, Valbona Sako, ka shokuar me deklaratën e fundit në lidhje me akomodimin e banorëve të prekur
Fino Metës: Shtyve zgjedhjet se donte Luli, Presidenti i përgjigjet me batutë Është shoqëruar me batuta dhe hedhje e pritje fjalësh diskutimi mes Bashkim Finos dhe Ilir Metës në Kuvend, ku ky i fund
Presidenti Sampdorias ironizon live Allegrin: "Edhe sot ju ndihmoi Shën By**a" Presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, njihet në ambientin sportiv italian, si një njeri thumbues me deklaratat e tij
"Kur bën dhe ajo Xhensila që ka burrin katunar", përgjigjet këngëtarja Nisi sot emisioni i shumëpritur i Besit, Erionit dhe Olsit, "BE Coffee" i cili transmetohet çdo të diel tek "E diela shq
U eliminuan nga Botërori, Rama lëshon batutën ironike ndaj kryeministres britanike (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, por nuk kanë lënë pas dore dhe n
I lidhur me Albën? Albi Nako bën batutën e dyshimtë Prej disa javësh Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë qenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve për një lidhje mes tyr
Dhe Nard Ndoka do t'a kishte zili, dëgjoni batutën e ministrit të Ramës (VIDEO) Deputeti Nard Ndoka është bërë më i famshëm për batutat e tij "filozofike" se sa për angazhimin e tij në politikë. P
A do bëjë dasmë? Soni Malaj bën batutën epike Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Rama e bën rrugë batutën e Skënderbeut, vë sërish në siklet Spiropalin Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë në një takim me qytetarët në Berat ku ka ngacmuar edhe njëherë Elisa Spiropa
Ermal Mamaqi bën batutën e rradhës me Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është moderatori i cili tashmë njihet edhe për batutat e tij që bën me kolegët. Këtë herë ai i ka ngacm
Batutë pikante, Nard Ndoka s'u ndahet "qokave" ndaj Bashës Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka njihet për shprehjet "filozofike" dhe batutat e tij pikante. Ndërkohë që
Çani nuk përmbahet, batutë me pullë të kuqe në studio (VIDEO) Arjan Çani do të jetë i ftuari i radhës në Xing me Ermalin. Por si gjithmonë ai nuk i lë batutat me pullë të kuqe dh
Batutë me pullë të kuqe, Ilda e pa turp vë në siklet Ermal Mamaqin Moderatorja sportive Ilda Bejleri e ftuar në "Xing me Ermalin" ka folur gjërë e gjatë mbi karrierën, thashethemet, "akuz
“Hajde edhe nji se u mush”, Elvana bën batutën alla-shqiptare në Barcelonë Duket se Elvana nuk është rikthyer vetëm në muzikë, por edhe në rrjetet sociale. Kështu vetëm para pak minutash, në
Ermal Mamaqi shkakton të qeshura pa fund me batutën e rradhës (FOTO LAJM) Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Në I
Britanikët tallin keq Ramën dhe Erdoganin: S'do anëtarësohen kurrë! Mediat britanike duken mjaft të shqetësuar për fatin e Evropës dhe Shqipërisë për shkak të rritjes së influencës së Rusi