999 rezultate për

batutat

Batutat pa mikrofon, Ruçi: Zoti Berishaaaa, uluuuu Gramoz Ruçi, në seancën e dytë në krye të Kuvendit, ka detyruar ish-Kryeministrin Sali Berisha të flasë vetëm 20 minuta,
BATUTAT/ Rama ironizon PD në Kuvend: Saliu e votoi Ruçin, po ju? Ditën e djeshme Kuvendi ka nisur zyrtarisht legjislaturën e nëntë të tij. Ajo që ra në sy gjatë seancës së djeshme is
Kurban Bajrami "pajton" PD-PS, batutat që shkëmbyen politikanët Festa e Kurban Bajramit ka bashkuar si rrallëherë PS me PD në Elbasan. Në pritjen e organizuar nga Myftinia kanë qen
Nard Ndoka flet për herë të parë për “talljen” në rrjet: Favor për mua… Nard Ndoka është padyshim një ndër deputetët më të famshëm të Kuvendit të Shqipërisë. Pavarësisht se në rrjetet soci
Zgjedhjet në burg, batutat e Ermal Hoxhës dhe Frrokut gjatë votimit Edhe të burgosurit në burgjet në Shqipëri kanë ushtruar të drejtën e votës. Në qëndra votimi të ndërtuara brenda bur
Nga batutat tek çorapet e kuqe të Ramës, çfarë nuk u pa dje në "Opinion" (FOTO LAJM) Edi Rama ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Opinion”, ai erdhi përball gazetarëve, 4 vite pas drejtimit të tij
Batutat e Metës: Doktori, më i majtë se Edi Rama! Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, i ftuar në emisionin Dritare, ka bërënjë sërë batutash, e pyetur nga drejtuesja e emisi
Batutat e Ramës në Korçë: Se mendoja kurrë se do bëja Romeon për të takuar Lulin Kryeministri Edi Rama ishte sot në qytetin e Korçës në një takim me gra dhe vajza. Gjatë fjalës së tij ai nuk i kursyer
BATUTAT/ Rama: Zogu t’u ngritën qimet përpjetë nga kanarina... Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin zgjedhor të PS-së, ka bërë edhe batuta duke shkaktuar të qeshura
Batutat e Ramës me Bashën në Presidencë: Mos më fol si në çadër Këshilltari i kreut të Kuvendit, Lorenc Vangjeli ka zbardhur sot në “Opinion” edhe batutat midis Ramës dhe Bashës në tak
Berisha shkëmbehet me Ramën, ja batutat e forta mes njëri-tjetrit Kryeministri Edi Rama teksapo ngjitej në restorantin e një qendre tregtare, është shkëmbyer me ish-Kryeministrin Sali Be
Qytetari e sfidon për zgjedhjet, Rama: Ik se na çmende… Rama vazhdon shpërndarjen e legalizimeve në Cakran të Ferit. Gjatë shpërndarjes nuk kanë munguar as batutat mes Ramë
BATUTAT/ Rama nxit demokratin të tallë Bashën: Të kam kryetar të mirë por… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në ndarjen e legalizimeve në Fier ku ka shkëmbyer edhe batuta me qytetarët e Cakrës
Batutat e Ramës me Veliajn: O lali Eri do e bësh kopshtin zoologjik? Kryeministri, Edi Rama ditën e sotme ka zgjedhur ta kalojë duke luajtur basketboll në Parkun e Lodrave tek Liqeni Artifi
BATUTAT/ Hicka kërkon arrestimin e Spahos, PD: Përdhunisht?! Ia paska qejfi Ditën e djeshme avokatja e Shtetit Alma Hicka nuk u paraqit në mbledhjen e Komisionit Hetimor të kryeruar nga PD-ja për
Sadija: Ditët e fundit të Dritëroit në spital, batutat e tij me mjeken dhe çastet e fundit Unë nuk dua të qaj. Jam bërë e fortë për të sepse duhet t’i bëj të gjitha respektet. Kemi jetuar bashkë 55 vite- jemi rr
BATUTAT/ Rama shkon në QSUT dhe takon pacientin me mbiemrin e njëjtë Kryeministri Rama ishte sot për një vizitë në Qëndrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", ku nuk kanë munguar batutat
BATUTAT/ Spaho: Suksese në jetë! Rama: Sukseset e mia, janë tortura juaj Në fund të dëshmisë së tij në komisionin hetimor të CEZ, kryeministri Rama, përmes batutave ka uruar të pranishmit për f
Batutat e Ramës me të moshuarin: Pa leje mos ve një tullë se të ikën qeleshja (VIDEO) Kryeministri, i vendit Edi Rama dhe kreu i ALUIZN-it, Artan Lame shpërndanë leje legalizimi në Pallatin e Sportit në Tir
BATUTAT/ Idrizi uron katolikët për Krishtlindjet, Rama: Uro edhe ortodoksët se s'janë të gjithë si Vangjel Dule Darka e fundvitit e organizuar nga Rama ku ishin të pranishëm deputetë dhe krerë partish nuk i ka shpëtuar batutave, të