999 rezultate për

batuta

Rama batuta me qytetarët: Lëre mo, çke më Bashën ti Kryeministri Edi Rama ka vizituar ditëne sotme dy kantieret e reja të ndërtimit që janë hapur në qytetin e Vlorës, Park
Rama batuta në Vermosh: Më i gjati jam, por jo më i famshmi Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vermosh, në Malësi të Madhe ku ka prezantuar edhe katër objektet që janë ndërtuar për
BATUTAT/ Vëllai "shet" vëllain tek Rama: Ai është komunist, me atë bëj çfarë të duash (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte për vizitë në fshatin e Farkës në Tiranë ku i dorëzoi letrën e legalizimit familjes Qordja,
Batuta interesante e mesfushorit të Juventusit: Pirlos edhe sot nuk ja merr dot topin Weston McKennie është pa dyshim një blerje e goditur e Juventusit për mesin e fushës. Mesfushori amerikan i ka tregua
Rama batuta me zyrtarin amerikan: Kemi një të përbashkët, s’na lejojnë të futemi në Europë Nënsekretari i Shtetit të SHBA për Zhvillimin Ekonomik, Energjinë dhe Mjedisin ka mbërritur në Tiranë. Keith Krach ka
Basha i përgjigjet Ramës pasi e quajti "shalqi me provë" "Ai mund të bëjë të qeshë, por tashmë as Taulant Balla nuk i qesh më me ato batuta..." Disa ditë më parë, kryeministr
Plas "live" mes Murrizit dhe Mërtirit: Me këto batutat 2 lekëshe ik rrej katundarët e Myzeqesë Deputeti Myslim Murrizi është përplasur ashper mbrëmjen e sotme me analistin Ergys Mërtiri gjatë një debati politik në e
Batuta e qytetarit nga Belshi në Kapshticë: Pimë raki manaferre, s’na kap virusi (VIDEO) Ditën e sotme në pikat kufitare me Greqinë, në Kapshticë dhe Kakavijë ka pllakosur heshtja. Sic raportohet nga ABC Ne
Batuta e Ramës: Londinezët kuksianë të ma lënë nënën rehat Ditën e sotme kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga Ministrja Belinda Balluku dhe kryebashkiaku Safet Gjici inspektuan
"Nëse nuk vjen djali, ajde ti te Juventusi", batuta epike e tifozit bardhezi për mamanë e Zaniolos (FOTO LAJM) Francesca Costa, mamaja e Nicolo Zaniolos ka publikuar një foto me bikini nga taraca e shtëpisë së saj ku po shijon rrez
Muharrem Hoxha batuta nga izolimi: Më zuri koronavirusi në Pogradec (VIDEO) Personnazhi shumë i dashur i humorit Muaharrem Hoxha pas bllokimit të lëvizjeve ka ngelur në Pogradec ku po bën edhe kar
Basha i përgjigjet Ramës: Nuk shpëtohet biznesi me batuta (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i bën thirrje kryeministrit Edi Rama të lërë mënjanë luftën politike, dhe të v
PD i përgjigjet Ramës: Lëri batutat nga vila në Surrel Sekretari i përgjithshëm Gazment Bardhi, i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama. “Nga vila e tij 2
"Nuk ushqehen njerëzit me batuta", Basha jep zgjidhjen ekonomike Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale përsa i përket masave që
"S'po ta jap dorën se nuk i dihet", Rama batuta me arkitektin nga Italia (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk i ka shmangur batutat si gjithnjë edhe nga takimi me banorët e Shijakut, të prekur nga tërmeti
"Të fala mamit", batuta që lëshoi Rama me të rinjtë nga Kongresi Po zhvillohet sot dita e tretë e Kongresit të Partisë Socialiste. Takimi po mbahet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, k
BATUTAT/ Rama tallet me Bashën: Kur kam Lindën përballë them "ku je o Lul"! Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste nuk i ka kursyer edhe batutat me në qendër g
"Do ta sjell djalin e vogël këtu", Rama batuta në konferencë Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij në konferencën e mbajtur në Shtëpinë e Evropës, ku ka përmendur mosmarrëv
"Kishim frikë se s'do e thonte", cila është batuta e Ramës në film Kryeministri Edi Rama është një nga personazhet më interesantë të filmit "I love Tropoja" e që ka ngjallur shumë kuriozi
Rama nuk i lë batutat: Si katunar që jam, nesër do sjell hudhrat Kryeministri Edi Rama ka thënë fjalët më të mira për spitalin e ri të Kirurgjisë, Frederik Shiroka”. Në ceremoninë e