999 rezultate për

bate

15 telefonat me jetëgjatësinë më të mirë të baterisë Ueb faqja e njohur për teknologji Tom’s Guide ka publikuar një listë të telefonave me jetëgjatësinë më të mirë të bateri
Agnelli konfirmon debatet e ashpra me Ceferin: Futbollit i duhet ndryshim Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka thënë se ka pasur disa debate të ashpra me presidentin e UEFA-së, Aleksander
iPhone 13 me baterinë më të fortë se çdo telefon Linja e re e Apple duhet të mbërrijë në katër modele, me nivel më të vogël dhe ekran 120 Hz. iPhone 13 mund të vij në
Pajisja që po e kthen trupin e njeriut në bateri Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë për ta kthyer trupin e njeriut në bateri, nëpërmjet një pajisjeje me çmim të lirë.
Hyundai nxjerr modelin Ioniq 5 "Hyundai" ka shpalosur veturën e parë tërësisht elektrike nën brendin "Ioniq". Me disenj të veçantë që paralajmëron elek
"Nuk e thotë rregullorja të hapi portën", Fair play i Partizanit ndez debate (VIDEO) Dita e djeshme shënoi një rast të papreçedentë në futbollin shqiptar, teksa Partizani i fali golin Kukësit në minutën e
Sherre dhe debate/ Meri paralajmëron ndryshime, cila është shenja e vetme që do ti ecë mirë Nga sot do filloni te ndjeni konkretisht mungesat reale qe keni ne jeten sociale Perballje me politiken dhe ekonomine si
Hyri me kërcim sensual dhe me debate, njihuni me konkurrenten e re të Përputhen (FOTO LAJM) Melisa është konkurrentja më e re në Përputhen. Ajo ka habitur me mënyrën se si ka hyrë në emision, duke kërcyer me n
HOROSKOPI/ Mos e humbni qetësinë, mund të vijnë debate Dashi Afërdita në shenjën tuaj është përsëri ylli që ju dhuron momente shumë të bukura që do të shpalosin sukses në t
A duhet ta lësh baterinë e telefonit të ngarkohet gjithë natën? Mësoje një herë e mirë Kur kujtohesh që telefoni nuk ka bateri, e vë në karikim gjatë natës dhe kur zgjohesh është i mbushur. Është diçka që të
Mos u nxitoni! Ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Debatet për listat e hapura, Gjiknuri letër Bylykbashit dhe Vasilit Bashkëkryetari i komisionit të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri në një letër të gjatë drejtues dy përfaqësuesve të op
HOROSKOPI/ Ju presin debate në çift, lërini pas inatet e kaluara Dashi Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mb
LG ka gati surprizën: një maskë elektrike me bateri sfidon koronavirusin (FOTO LAJM) Pandemia e COVID-19 ka detyruar njerëzit pothuajse në shumicën e vendeve të botës që të mbajnë maska dhe të ruajnë dista
HOROSKOPI/ Në dashuri bëni kujdes, shmangni debatet me partner-in/en Dashi Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi mund të hasni në debate të rrezikshme në raportin në çift. Mendohuni mirë
Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një bateri që mund ta mbajë telefonin për pesë ditë pa karikim, os
Sfidojnë vdekjen, akrobatët japin shfaqje të frikshme në luginën përrallore (FOTO LAJM) Një grup akrobatësh kanë festuar në mënyrën më të mirë mundshme rihapjen e teleferikut Glacier 3000 në Les Diablerets, Z
Përfundon me debate të nxehta mbledhja e Këshillit Politik, s'ka marrëveshje Ka përfunduar pas 4 orësh mbledhja Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore. Akoma nuk dihet nëse është arritur konse
Çmenduri në sekondat e fundit, BATE Borisov fiton Kupën pas 10 vitesh (VIDEO) Futbolli në Bjellorusi nuk ka ndaluar kurrë dhe vazhdon të jetë me tifozë. Sot u luajt finalja e Kupës që pa përball
Debate në parlamentin grek, Tsipras flet për zgjedhje të parakohshme "Pjesa dërrmuese e qytetarëve që i është kthyer shpina, kanë dilema të mëdha për jetën e tyre, të ardhurat dhe punën pas