999 rezultate për

bastoni

Formacionet zyrtare, Parma-Inter Në orën 20:45 në Stadio Ennio Tardini luhet sfida mes Parmës dhe Interit. Skuadra e Contes kërkon fitoren për të mba
I shënoi gol Milanit, Napoli interesohet për Bastonin Spezia është ekipi që erdhi nga Serie B dhe po bën një paraqitje të kënaqshme me elementë që po tërheqin vëmendjen e sku
Juventus-Inter, formacionet zyrtare Sot në orën 20:45 do të luhet akti i dytë i gjysmëfinaleve së Kupës së Italisë, Juventus-Inter. Bardhezinjtë kanë fi
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Inter Reali dhe Interi do të luajnë ndeshjen e 3 të fazës së grupeve në Champions League. Të dyja skuadrave ju nevojitet fi
Manchester City e tremb, Interi i ofron dyfishin e pagës yllit të mbrojtjes Alessandro Bastoni ka edhe tre vite kontratë, por Interi po mendon të nënshkruajë me të një kontratë të re. Qendërmbrojt
Formacionet zyrtare, Shakhtar-Inter Inter do të luaj në transfertë ndaj Shakhtar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions. Zikaltërit do të kr
Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
Derbi Inter-Milan/ Si pritet të rreshtohen ekipet, Bastoni mposht Covid-19 Sot luhet derbi i Milanos për llogari të javës së katërt në Serie A. Interi “pret” Milanin në “San Siro”, takim që nis n
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Panik te Interi, pas Bastonit pozitiv me Covid-19 edhe Skriniar Milan Skriniar është futbollisti i radhës tek Inter që preket nga COVID-19. Gjatë ditës, fillimisht me COVID-19 ishte
Bastoni infektohet me koronavirus, humb derbin Koronavirusi prek edhe Interin, pasi mbrojtësi 21-vjeçar Alessandro Bastoni ka rezultuar pozitiv në testet e zhvilluara
Merkato e verës, City gati të bëjë "pazar" me Interin Pep Guardiola po mendon për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Dhe tekniku spanjoll ia ka vënë syrin tre
Pas City-t, edhe Liverpooli në garë për yllin e Interit Liverpool dhe Manchester City tashmë do të kenë një tjetër garë interesante. ‘Calciomercato’ raporton se dy gjigantët
Kamera e RAI-t futet në Lazarat (VIDEO) Aty ku policia dhe gazetarët shqiptarë e kanë të vështirë, futen kamerat e një televizioni italian. Në reportazhin e tij