999 rezultate për

bastin

Rama vë bastin e fortë me Erdogan: Do e kisha humbur me qejf! "Bastet në Turqi dhe Shqipëi janë të ndaluara me ligj, nuk mund të vinim bast, por basti i presidenti që të jetë gati pë
Njihuni me trajnerin "adoleshent" të Champions, fitoi bastin pas lajmit të doktorëve Doktorët janë personat e fundit për të cilët duhet të flisni me Julian Nagelsman, pasi i urren nga përvoja e tij persona
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
Xhaka fiton "bastin" me Emery, tifozët kundër trajnerit Situata tek Arsenali vijon të jetë e tensionuar pas të gjithë asaj që ndodhin në sfidën ku "Topçinjtë" barazuan me Cryst
Humbi penallti kundër Chievos, Ronaldo zbulon bastin me Allegrin Cristiano Ronaldo ka humbur mbrëmjen e djeshme një penallti përballë portierit Sorentino të Chievos. Megjithëse bard
Ibrahimovic: “Te Juventus fitova bastin me Capellon” Zlatan Ibrahimoviç dha një intervistë për BBC-në, ku tregoi eksperiencën e tij te Juventus, të cilën e cilësoi si mjaft
Yerry Mina tregon se si e humbi bastin me Messin dhe Suarezin Yerry Mina ka thënë se ai i kishte paguar shopingun e Lionel Messis dhe Luis Suarezit, për shkak se kishte bërë baste me
Beckham fiton bastin, a do e mbajë premtimin Ibrahimovic ? Një ditë më parë Ibrahimovic kishte vënë një bast me ish-kapitenin e Anglisë, David Beckham. Në rast se fiton Anglia,
Humbi bastin për Spanjën, prezantuesi shkon në punë me fustan (FOTO LAJM) Një prezantues i një emisioni sportiv është detyruar të shkojë në punë i veshur me fustan. Kjo pasi humbi bastin në n
Santos fiton bastin për një pyetje: Ronaldo nuk duhet të luaj vetëm Sot në mbrëmje do të luhet sfida e dytë për fazën e 1/8-ve, ku në fushë do të zbresin Uruguaji dhe Portugalia. Tashm
Benzema fiton "bastin" me Perezin Në ditën më të rëndësishme ai u gjend aty, Karim Benzema nuk e la vetëm Relin e tij. Ai shfrytëzoi mundësitë në një n
Humbet bastin, Tom Hardy bën tatuazh emrin e Leonardo DiCaprio Humbja e një basti të vendosur dy vite më parë i ka kushtuar shumë shtrenjtë aktorit britanik Tom Hardy. Mesa duket d
Mayweather nuk u lejua të luante "bastin më të çmendur" në histori Boksieri amerikan Floyd Mayweather hyri në duelin e 26 gushtit ndaj Conor McGregor me një fitim të garantuar prej 100 mi
Humbi bastin e Barcelona-PSG, kryetari i bashkisë ha miun para kamerave (VIDEO) Kur Paris Saint-Germain fitoi 4-0 kundër Barcelonës në ndeshjen e parë të Raundit 16, sezonin e kaluar, kryetari i bashk
Dokle humb bastin, ja sa mandate parashikonte më 25 qershor Një nga figurat më të rëndësishme të Partisë Socialiste është Namik Dokle, i cili u la jashtë listave të kryeministrit R
Bouchard “paguan” bastin e humbur me tifozin (FOTO & VIDEO) Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për
Renzi rrezikon të humbasë “bastin” me referendumin Shpresat e kryeministrit italian, Mateo Renzi, për të fituar referendumin për reformat kushtetuese po pakësohen shpejt,
S'ka birra për Ancelottin dhe Bayernin, Mavraj fiton "bastin" (VIDEO) Bayerni vijon të vuajë pasojat e humbjes në mesjavë në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madrid. Skuadra që drejtohet nga
Humbet bastin, ish lojtari i Chelsea-t bën tatuazh Torresin (FOTO LAJM) Craig Burley është detyruar të bëjë një tatuazh me fytyrën e Fernando Torres pas këmbënguljes së një jave më parë se ish
Goli i CR7-ës i kushton 500 doreza (VIDEO) Roberto si duket ka harruar për një moment se kundërshtar do ta kishte lojtarin më të mirë në botë, ku vuri bast 500 pal