999 rezultate për

basteve

Turne dhe ndeshje fiktive, si ukrainasit mashtruan kompanitë e basteve “Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”, thotë populli dhe kështu ka ndodhur në Ukrainë. Disa kompani bastesh kanë rënë pre
Shkupjan grabit dyqanin e basteve Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur aktakuzë kundër një shkupjani për grabitje në një bastore, përcjell Gazeta
E BUJSHME/ Kishte krijuar kushtet e nevojshme për baste sportive, prangoset lojtari në Shqipëri (FOTO LAJM) Teksa vënia e basteve sportive është e ndaluar me ligj në Shqipëri, ky fenomen gjen ende vend përmes faqeve online të hu
I dënuar me 13 vite burg, "mbretit" të basteve në Itali i sekuestrohet shuma e majme Policia Financiare Italiane ka goditur mëngjesin e sotëm një nga klanet më të fuqishme të mafias së Messinës me aktivite
Ylli i Premier League rrëfen varësinë bastet (FOTO LAJM) Ylli i Crystal Palace, Andros Townsend kishte prekur fundin pasi i humbi 46,000 funte në baste, derisa ishte i mërzitur
Dënoi Skëndërbeun, kompania që punon për UEFA-n dhe FIFAN-n punonte për mafian italiane Kompania e cila punon për llogari të UEFA-s dhe FIFA-s, "Sportradar" është përfshirë në një skandal tepër të rëndë. "
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
E sharruan me automatik, çfarë ndodhi para tre vitesh mes shokut të Vis Martinajt dhe dy vëllezërve për pikën e basteve Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën mbrëmjen e sotme, ku një ish-polic u qëllua me plumb në
Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Derbi United-City me rekord historik, “djajtë e kuq” kurrë kaq inferior në tregun e basteve Këtë të mërkurë luhet derbi i madh në Manchester, mes United e City, sfidë që ka hyrë në histori ende pa u luajtur, seps
Legjenda e Anglisë i "kripur" me baste sportive, akuzohet për 140 të tillë Ish-futbollisti i Mancjester United dhe kombëtares angleze, Poul Scholes, akuzohet nga federata angleze për vendosje të
U mbyllën pikat e basteve, Berisha tregon si lulëzon llotoja online Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet mesazheve të qytetarit dixhital, ka denoncuar në rrjetet sociale një formë të re
Ramës nuk ia ndjen, vijon të shkeli ligjin për kompanitë e basteve (VIDEO) Kryeminsitri, Edi Rama e mori me shumë zell idenë për të mbyllur të gjitha kompanitë e basteve sportive. Por jo vetëm
A do të procedohet? Rama i bëri reklamë basteve me xhupin e Liverpool-it (FOTO LAJM) Nga logoja e Juventusit, tek ajo e Italisë dhe së fundmi tek logoja e Liverpoolit. Këto janë dashuritë e Ramës në ve
Berisha: Kompanitë e basteve të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë! Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar vëllain e Kryeministrit Rama kompanitë e tij të basteve jo vetëm që punojnë end
Deklarata "bombë" e Shakohoxhës: Lokalet e basteve vijojnë punën Komentatori sportiv Dritan Shakohoxha së fundmi ka dalë në një deklaratë të fortë për kompanitë e basteve ku thotë se gj
S'mbyllën lokalet e basteve, dy pronarët në Tiranë e pësojnë keq nga policia Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun në bazë të planit të masave për evidentimin e ushtrimit dhe zhvil
Si po luhen lotot online? Rama e pranon dhe e nis me "sherr" vitin 2019 Në këtë fillim viti, kryeminsitri i vendit, Edi Rama, ka publikuar në Facebook-un e tij, një foto ku më sipër shkruan "V
Lojërat e fatit po "maskohen", skema si do të funksionojnë pas 1 janarit Nga 1 janari 2019 nuk do të shihni më pika bastesh dhe kazino elektronike të loguara, që ftojnë lojtarët të bëhen pjesë
Kompanitë e basteve publikojnë koefiçientët, favorizojnë Manchester City-n për të fituar Championsi-n Menjëherë pas hedhjes së shortit, kompanitë e basteve kanë publikuar që tani kuotat se cila skuadër është favorite për t