999 rezultate për

baste

Vazhdonin të vinin baste, përballen sot me gjykatën 84 biznesmenët e arrestuar Gjykata e Tiranës do të japë sot masat e sigurisë për 84 nga 115 personat e arrestar për ushtrimin e aktivitetit të jash
"Me shpatulla pas muri", dalin pamjet e arrestimit të 115 biznesmenëve të përfshirë në baste (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 35 nga 115 të arrestuarit pak ditë më parë të cilët vijonin us
SKANDALI/ Pikë bastesh brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një tjetër problematikë në Burgun e Peqinit, i cili është i sigurisë së lartë. B
E kishte kthyer lokalin në pikë bastesh, arrestohet 32-vjeçari Qeveria prej më shumë se një viti ka shpallur të jashtëligjshme lojërat e fatit. Megjithatë ato vijojnë që të ushtroh
Shkupjan grabit dyqanin e basteve Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur aktakuzë kundër një shkupjani për grabitje në një bastore, përcjell Gazeta
E BUJSHME/ Kishte krijuar kushtet e nevojshme për baste sportive, prangoset lojtari në Shqipëri (FOTO LAJM) Teksa vënia e basteve sportive është e ndaluar me ligj në Shqipëri, ky fenomen gjen ende vend përmes faqeve online të hu
I dënuar me 13 vite burg, "mbretit" të basteve në Itali i sekuestrohet shuma e majme Policia Financiare Italiane ka goditur mëngjesin e sotëm një nga klanet më të fuqishme të mafias së Messinës me aktivite
Sacchi rrëfehet për magjinë e Van Basten, efektin Ancelotti dhe Realin skandaloz Gjatë një ceremonie të zhvilluar në nder të “Të pavdekshmëve të Milan”, ish-trajneri i kuqezinjve, Arrigo Sacchi ka zbul
Ylli i Premier League rrëfen varësinë bastet (FOTO LAJM) Ylli i Crystal Palace, Andros Townsend kishte prekur fundin pasi i humbi 46,000 funte në baste, derisa ishte i mërzitur
Moderatorja shqiptare tregon "vesin": Vija baste (FOTO LAJM) Gea Braha është gazetare e njohur sportive shqiptare. Në një intervistë për "Panorama plus", Gea tregon se në kohën kur
Frazë naziste direkt në tv, Van Basten kërkon ndjesë (VIDEO) Një shkarje e shëmtuar në në ditën më të keqe. Pikërisht, kur në Hollandë futbollistët protestojnë kundër diskriminimit
Dënoi Skëndërbeun, kompania që punon për UEFA-n dhe FIFAN-n punonte për mafian italiane Kompania e cila punon për llogari të UEFA-s dhe FIFA-s, "Sportradar" është përfshirë në një skandal tepër të rëndë. "
Sytë zemra! Djali i Big Bastës u bë një kopje e vogël e të atit për Halloween! (FOTO LAJM) Këtë vit, vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani, zgjodhi të bëhej identik si babai i tij për Halloween. Vesa k
Kaos me oraret e Superiores, frika nga bastet dhe 13 pyetje që duan përgjigje Dy ditët e fundit, por sidomos dje, kanë ndodhur gjëra të çuditshme sa i përket mbarëvajtjes dhe seriozitetit të kampion
Endri Prifti mesazh Ramës pasi humbi 50 milionë lekë për dy ditë në baste (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Endri Prifti ka denoncuar në profilin e tij në “Instagram” zhvillimin e veprimtarisë së paligjshme të
Endri Prifti: Për dy ditë më morën 50 milionë lekë në baste, Rama dhe Meta kanë vite që meren me mua (FOTO LAJM) Këngëtari korçar Endri Prifti, shkruan se për dy ditë ka humbur 50 milionë lekë nëpër baste. Sipas tij, për këtë faji
Nisin bastet për Saimir Tahirin, memet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Teksa pritet vendimi për dënimin ose jo të Saimir Tahirit, faqet e humorit kanë shpërthyer në meme për ish-ministrin.
Njëri më romantik se tjetri, dedikimi i Big Bastës për 4 vjetorin e martesës me Vesën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur, Vesa Luma dhe Big Basta, festuan 4-vjetorin e martesës së tyre. Vesa u nis dre
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua