999 rezultate për

basta

Habit Big Basta: Gjithë këto vite me Vesa Lumën bën dëm, do ta ndërroj (FOTO LAJM) Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun, Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një dja
EKSKLUZIVE/ "Jam pronar i "Babastars", çështjen do e zgjidh në gjyq", Agon Amiga: Covid-19 do godasë fort xhepat e artistëve Reperi nga Kosova, Agon Amiga ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, reth përplasjeve me grupin "Babastars
Agon Amiga flet për herë të parë rreth përçarjeve me Babastars: Nuk flasim (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Agon Amiga ka shpjeguar për herë të parë arsyet e largimit nga ‘Babastars’. I ftuar në emisioni
Gruaja bie pa ndjenja në tokë para efektivëve, Berisha bën thirrje për mosbindje civile (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihen dy efektivë policie që komunik
Me shumë dashuri nga karantina, Vesa dhe Big Basta sjellin versionin të këngës së njohur (VIDEO) Si të gjithë njerëzit e tjerë dhe Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, gjenden në karantinë. Pavarësis
Rikthim i "Skillz", Skivi rrëfehet pa dorashka pse u largua nga "Babastars" (VIDEO) Bashkimi i tyre me Babastars bëri që të harrohet emri Skillz. Por, tashmë Ledri Vula dhe Visar Shala, i njohur si Skivi
Ju kanë munguar Babastars-at, djemt kanë rezervuar surpriza për fansat (FOTO LAJM) Viti 2020 ka ardhur mjaft produktiv mes këngëtarëve shqiptarë. Këtë herë janë “Babastars” ata të cilët kanë një surprizë
Ura e Zall Bastarit bëhet e pakalueshme, kthehet në rrezik për 1 mijë banorë Stuhitë e sotme të shiut kanë shkaktuar jo pak probleme në një pjesë të mirë të Shqipërisë. Në rrjetin social “Facebo
Tifozët anglezë këndojnë në kor: Serbët janë bastardë kudo që shkojnë (VIDEO) Në stadiumin “Fadil Vokrri” ishin prezent rreth 1 mijë tifozë anglezë, që kishin ardhur për të përcjellur ndeshjen Kosov
Bylisi përmbys dhe përmbyset nga Skëndërbeu Spektakël në Ballsh, por arbitri Erjon Bastari e bën baltë. Skënderbeu fitoi me rezultatin 2-3, por në fundin e pjesës s
EKSKLUZIVE/ Skivi flet për largimin nga "Babastars", dhe rikthimin në grupin "Skillz": Në muzikë ka korrupsion Rreperi i njohur nga Kosova, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi në një intervistë ekskluzive për Albeu.com dhë
Fero pjesë e Babastars? Reagon vetë reperi Pak ditë më parë, reperi i njphur nga kosova, Fero, përfundoi kontratën dy vjeçare me labelin "On Records". Pas kësa
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Edhe Berisha reagon për letrat e Ramës: Një bastard Edhe Sali Berisha i ka kundërshtuar letrat e kryeministrit Edi Rama i cili kërkon takim me Lulzim Bashën dhe të diskutoj
Shpërthen Allegri: Championsi është kompeticion bastard Trajneri i Juventusit, Massimmiliano Allegri, ka folur në lidhje me Champions Leaguen. Trajneri i "Zonjës së Vjetër" men
Vrasja në Zall-Bastar, bashkëshorti ndahet nga Elida Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
Dataje të reja nga vdekja e 35 vjeçarit nga Zallbastari, kishte 4 plagë në kokë Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës në Tiranë. Mesohet se viktima, Arben Gjeci, ki
Pasi u largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi. Ai ka publikuar
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”. Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e