999 rezultate për

bast

Nisin bastet për Saimir Tahirin, memet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Teksa pritet vendimi për dënimin ose jo të Saimir Tahirit, faqet e humorit kanë shpërthyer në meme për ish-ministrin.
Njëri më romantik se tjetri, dedikimi i Big Bastës për 4 vjetorin e martesës me Vesën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur, Vesa Luma dhe Big Basta, festuan 4-vjetorin e martesës së tyre. Vesa u nis dre
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Vëmë bast se i lani duart gabim. Gabime që duhen evituar gjatë larjes së duarve Larja e duarve sapo hyjmë në shtëpi është diçka që duhet kthyer patjetër në rutinë. Mjafton të mendojmë me sa objekte ap
Viky Varga tregon format bombastike, fansat "çmenden" pas të dashurës së Pelle (FOTO+VIDEO) E dashura e futbollistit italian Graziano Pelle, Viky Varka vijon të surprizojë fansat, shkruan Albeu.com. Ajo shfaqe
E sharruan me automatik, çfarë ndodhi para tre vitesh mes shokut të Vis Martinajt dhe dy vëllezërve për pikën e basteve Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën mbrëmjen e sotme, ku një ish-polic u qëllua me plumb në
Format bombastike të Eva Muratit, moderatorja sportive "provokon" fansat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, po vazhdon ende duke shijuar pushimet në këtë muaj gusht. Murati, gjendet
Fero pjesë e Babastars? Reagon vetë reperi Pak ditë më parë, reperi i njphur nga kosova, Fero, përfundoi kontratën dy vjeçare me labelin "On Records". Pas kësa
Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM) Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështi
"Vëm bast" se Bella e Beatrixt ka patur një ditëlindje më të mirë se tuajën (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj prej tre vitesh e quan veten "mami" të një qenushje të vogël të cilën e ka quajtur Bella. Ditën e sot
"Shpërthen" Era Istrefi, vë në plan të parë të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi në këto ditë të nxehta të gushtit ka gjetur kohë për pushime. Këngëtraj
Policia zbulon detaje nga bastisja e shtëpisë së Ristiçit në veri Në mëngjesin e sotëm, njësia speciale e Policisë së Kosovës ka bastisur shtëpinë e anëtarit të Asamblesë Komunale në Ran
Fansat venë bast: Kejvina nuk mer as 100 like pa u zhveshur (FOTO LAJM) Kejvina Kthella e ka pushtuar Instagramin këto ditë me foto të nxehta pushimesh! Velina seksi na ka kërkuar falje që
Mjaltë të ëmbël, takimi i Big Bastës në aeroport me të birin (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit e saj një video shumë emocionuese. Si
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
Tifozët vendosin bast në rrugë, kush kërcen sa Ronaldo fiton 1 mijë paund (VIDEO) Tifozët mundohen të kopjojnë idhujt e tyre, sipas stilit të flokëve, veshjes, apo edhe në tatuazhe, teksa blejnë edhe fa
Samanta "tërbon" rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Samanta Karavella ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.
Djali i Vesës dhe Big Bastës do ju ëmbëlsojë ditën me këtë video te gjyshja (VIDEO) Vesa Luma prej kohësh është kthyer nga Zelanda e Re dhe tani po kalon kohë me familjen e saj. Fillimisht, ajo së bashku
Dënohet Daniel Sturridge, kishte vënë bast për transferimin e tij Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë moslojë dhe me rreth 85000 euro gjobë pasi u shpall