999 rezultate për

basri

Basri Ibrahimi reagon pas shkarkimit: Erdhi për arsye politike Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Trepçës ka shkarkuar sot nga detyra Kryeshefin ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje Basri
Koronavirusi bllokon dy futbollistët shqiptarë në Kosovë, flet mbrojtësi: Nuk mund të vijmë Shpërthimi i Koronavirusit, ka bërë që shumë futbollsitë të mbeten të izoluar në shtete të ndryshme dhe larg familjeve t
PERGJIMI 7/ "A i keni dërgu kafe?" Lala: Mos u merakos, çdo gjë nën kontroll(VIDEO) Në video përgjimin numër 7 Imer Lala bisedon me Arditin. Ky i fundit e pyet, nëse Basri Veseli ka marrë gjë apo jo.
Basri Masmurati pyetet për sherrin që ka plasur në Skënderaj Përplasjet e fundit në degët e Partisë Demokratike në Kosovës (PDK) në Skenderaj, duket se nuk i kanë bërë aq shumë përs
Mustafa publikon një telegram ngushëllimi Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, ka ngushëlluar Familjen Çapriqi, pas ndarjes nga jeta t
Hetuesi policor përmend bisedat e përgjuara të ish-zyrtarëve të Agjencisë së Akreditimit Një bisedë e përgjuar vite me parë mes ish-zyrtares së Agjencisë Kosovare të Akreditimit (AKA), Ferdije Zhushi-Etemi, dh
PDK-ja fiton pa mund Kaçnikun Besim Ilazi i PDK-së ka fituar bindshëm kundrejt Basri Kodrës së Vetëvendosjes në Kaçanik. Pas përfundimit të numëri
LDK mbështet kandidatin e VV-së në Kaçanik Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Kaçanik ka mbajtur takim me kryetarët e nëndegëve ku është konfirmuar mbësht
Haradinaj vizitë në QKUK, dhuron gjak Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga departamenti për shëndetësi të kësaj partie kanë vizituar Qendrën Kl
10 të lënduar, 8 prej tyre policë 8 policë, një kalimtarë dhe një gazetar kanë marr lëndime sot gjatë protestës së dhunshme. Drejtori i Qendrës Emergj
Konfirmohet: Lavdrim Muhaxheri është gjallë (FOTO LAJM) Lajmin se Lavdrim Muhaxheri mund të ketë vdekur e ka përgënjeshtuar përfundimisht një bashkëluftëtar i tij të grupit ter
Mjekët e emergjencës janë të pakënaqur me rritjen e pagave Mjekët e Qendrës Emergjente të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, janë të shqetësuar me nivelin e ulët të pagës mu
Hamiti: I di dallaveret e përkrahësve të Tërnavës Nëpërmjet një letre publike kreu i Kuvendit të Bashkësisë Islame të Kosovës(BIK) Xhabir Hamiti ka thënë se është në dije
Thaçi po sillet me Gjilanin si të ishte pronë e babës së tij Kreu i LDK-së së Gjilanit​ Lutfi Haziri akuzoi sot kryeministrin Hashim Thaçin se premtimet boshe dhe të parealizu
Basri Bajrami kërkon i pavarur Haraçinën Kryetari aktual i komunës së Haraçinës, Bastri Bajrami do të kërkojë mandatin e dytë nga qytetarët e komunës së Haraçinë
Shkarkohet nga detyra Basri Sejdiu Shefi i Kardiologjisë Invazive në QKU Basri Sejdiu është shkarkuar nga kjo detyrë ndërsa është zëvendësuar nga Sami Gjok