999 rezultate për

basketbollisti

Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta eliminojnë spiunët e Erdoganit Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin
Basketbollisti i NBA ka nënën në gjendje kome prej Koronavirusit Karl-Anthony Towns, basketbollisti i Minnesota Timberwolves në NBA, ka dashur të ndajë me fansat përvojën e tij të hidhu
Flet futbollisti i Realit: Kam përdorur pishinën që ka përdorur edhe basketbollisti me koronavirus Pas infektimit me koronavirus tw basketbolistit te Realit, skuadra e futbollit dhe basketbollit janw mbyllur nw karantin
Kobe Bryant nderohet edhe në ceremoninë e Oscar, regjisori i njohur i gjithi lejla dhe të verdhë Regjizori Spike Lee vendosi të shafqej në tapetin e kuq të ceremonisë Oskar me një veshje tejet të veçantë e me një dome
Pas vdekjes tragjike të Bryant, komania merr vendimin drastik për helikopterët Kompania "Island Express" që zotëronte helikopterin "Sikorsky S-76B" ka pezulluar të gjitha aktivitetet e saj pas tragje
Goditi gjyqtarin, përjashtohet përjetë basketbollisti Federata Shqiptare e Basketbollit ka vendosur të përjashtojë përjetë basketbollistin e Tiranës, Bruno Deliu. Lojtari
Bëri për spital arbitrin, ja sa vite burg rrezikon basketbollisti i Tiranës Në ndeshjen e basketbollit mes Teutës dhe Tiranës, lojtari i Tiranës, Bruno Daliu ushtroi një dhunë barbare ndaj gjyqtar
Grushtoi gjyqtarin e ndeshjes Teuta-Tirana, arrestohet basketbollisti 34 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar 34 vjeçarin Bruno Daliu, pasi ka goditur gjyqtarin e ndeshjes së basketbollit Teuta-Tira
Sekreti 25 vjeçar, basketbollisti: Madonna më ofroi 20 milion dollarë për ta lënë shtatzanë (FOTO LAM) 25 vite pas asaj lidhjeje të shkurtër, por të shumëpërfolur dhe me rastin e promocionit të një dokumentari të jetës së t
Kështu befasohet Ronaldo kur sheh këpucën me numër 50 (VIDEO) Cristiano Ronaldo vizitoi zyrat qendrore të "Nike" në Barcelonë pak ditë më parë. Ylli i Juventusit i cili momentali
"Mjaft më me Kosovën, nuk është e jona”, basketbollisti serb e thotë hapur Nikolla Kaliniq nuk është vetëm basketbollist i mirë. Ai është edhe një qytetar mendjehapur i Serbisë, të cilit i pëlqen
Basketbollisti serb: Kosova nuk është Serbi, nuk jemi popull qiellor Basketbollisti i nohur serb, Nikola Kalinic ka bërë një deklaratë të fortë për Kosovën. Ylli i skuadrës turke, Fener
Rumania synon që të ndal himnin e Kosovës në ndeshje basketbollistike Çështja e shtetit të Kosovës është bërë temë edhe njëherë në sport. Pas Spanjës që s’lejoi karateistët kosovarë të marri
Donald Trump bën "sherr" në Twitter me basketbollistin Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
Sot në orën 18:00 varroset basketbollisti Gazmend Sinani Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës.
Ish-basketbollisti amerikan shpërthen në lot nga takimi Trump-Kim (VIDEO) Ish-ylli i NBA, Dennis Rodman është shfaqur gjatë transmetimit live për t’i dhënë përkrahje takimit të liderit të SHBA-v
Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Kendall Jenner në lidhje me basketbollistin Blake Griffin Kendall Jenner i cila është folur për një kohë që është duke u takuar me lojtarin e LA Clippers Blake Griffin, tashmë i
Shkon për përmbytjet, Rama përfundon duke bërë kosha në Vlorë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme udhëtoi drejt Vlorës e Fierit për të parë nga afër situatën kaotike të përmbytjeve.
Basketbollisti grushton bashkëlojtarin pasi nuk ia pasoi topin (VIDEO) Një ngjarje e rrallë, por e rëndë ka ndodhur në kategorinë e dytë të kampionatit të basketbollit në Lituani. Gjatë kë