E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

basketboll

Edhe basketbolliste edhe modele, kjo vajzë nuk di të ndalet (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
Sekreti 25 vjeçar, basketbollisti: Madonna më ofroi 20 milion dollarë për ta lënë shtatzanë (FOTO LAM) 25 vite pas asaj lidhjeje të shkurtër, por të shumëpërfolur dhe me rastin e promocionit të një dokumentari të jetës së t
Spanja rikthehet në maja: Shpallet Kampione Bote në basketboll Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj, duke festuar titullin e saj të dytë p
Spanja shpallet kampione bote në basketboll (VIDEO) Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj duke festuar titullin e saj të dytë Bo
Obama shet fanellën e basketbollit me një shifër maramendëse (FOTO LAJM) Fanella e basketbollit e ish-Presidentit Barak Obama, me të cilën ai ka luajtur kur ishte në gjimnaz është shitur në ank
Kombëtarja e basketbollit nuk lejohet të futet në stërvitje Përfaqësuesja shqiptare e basketbollit për meshkuj nuk e ka mbyllur si duhet fazën përgatitore për ndeshjen ndaj Danimar
Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM) Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore. Por, së fundi
Fluturoi sa një basketbollist, zbulohet sa kërceu Ronaldo në derbi (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dje golin e 21 për Juventusin në Serinë A. Portugezi shenoi dje në derbin ndaj Torinos duke
Balotelli magjik, bën kosh me këmbë (VIDEO) Mario Balotelli po kalon nje formë mjaf të mirë te Marseja që pas transferimit në muajin janar, shkruan Albeu.com. It
Kështu befasohet Ronaldo kur sheh këpucën me numër 50 (VIDEO) Cristiano Ronaldo vizitoi zyrat qendrore të "Nike" në Barcelonë pak ditë më parë. Ylli i Juventusit i cili momentali
Basketbollistëve serbë iu ndalohet hyrja në territorin e Kosovës Shteti i Kosovës ka treguar autoritet edhe një herë, duke ndaluar hyrjen pa leje në territorin e saj të klubit serb, Slo
Kosova sërish qëndron e fortë para Serbisë, nuk lejon të futen basketbollistët serbë Shteti i Kosovës i ka treguar dhëmbët edhe një herë, duke ia ndaluar hyrjen pa leje në territorin e tij të klubit serb,
Basketbollistja italiane "tërbon" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Valentina Vinjali nuk ka ndër mend të ndalet. Basketbollistja italiane është kthyer në një personazhet më të ndjekura në
Superkupa e Spanjës me risi, do të organizohet një "final-four" si në basketboll Pritet revolucion sa i përket organizimit të Superkupës së Spanjës, duke nisur që nga edicioni e vitit 2019. Federata Sp
"Mjaft më me Kosovën, nuk është e jona”, basketbollisti serb e thotë hapur Nikolla Kaliniq nuk është vetëm basketbollist i mirë. Ai është edhe një qytetar mendjehapur i Serbisë, të cilit i pëlqen
Basketbollistja ironizon Salvinin: Që të kesh sukses, duhen të pasme (FOTO LAJM) Valentina Viglali është një nga femrat më seksi në Itali. Ajo shpesh herë poston foto pothuajse nudo në Intagramin e saj
Basketbollisti serb: Kosova nuk është Serbi, nuk jemi popull qiellor Basketbollisti i nohur serb, Nikola Kalinic ka bërë një deklaratë të fortë për Kosovën. Ylli i skuadrës turke, Fener
Basketbollistja Valentina Vignali, shfaqet më e nxehtë se kurrë në shtrat (FOTO LAJM) Valentina Vignali nuk rresht së dhuruari spektakël në rrjetet sociale për fansat e saj. Basketbollistja italiane, që
Super forma, kjo është basketbollistja që të lë pa frymë (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
Valentina Vignali mahnitëse në Instagram (FOTO LAJM) Valentina Vignali ndryshon pamje dhe pozon për një shtëpi të rëndësishme të modës, Moschino. Në Instagramin e saj ka