999 rezultate për

bashku

Iu bashkua ISIS, vajza e re humb shtetësinë angleze dhe nuk e merr dot më! (FOTO LAJM) Dhe pse u largua nga Britania në moshë të re dhe iu bashkua ISIS, anglezët nuk e falin Shamima Begum. Vajz e re u lar
I dashuri mohon ndarjen, Rita Ora habit në plazhet e Australisë me një tjetër mashkull (FOTO LAJM) Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaloi pushime
Mbërrijnë në Durrës "bishat" luftarake nga Amerika Nëntë automjete luftarake shumë-përdorimshe (Humvee) kanë mbërritur sot në Durrës të dhuruara nga Ushtria e Shteteve të
Surpriza e koalicionit të PD-së, Bamir Topi ftohet për t'ju bashkuar listës Ish-presidenti Bamir Topi është një nga emrat surprizë që është ftuar për të qenë pjesë e koalicionit me Partinë Demokra
Ky kalë vlen më shumë se Messi e Ronaldo së bashku dhe kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Të dy kanë lënë gjurmë të pashlyeshme në futbollin botëroer, me golat dhe me talentin e tyre. Çmimi i lojtarëve të fu
Tentoi të kalonte doganën me pistoletën mbushur, arrestohet 34 vjeçari bashku me pasagjeret Tre persona janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës pasi iu gjet e fshehur në automjet një pistoletë. Në pranga k
"Bomba" nga Anglia, PSG largon Mbappe dhe merr Kane (FOTO LAJM) PSG përgatitet për lamtumirën e Mbappe. Gazeta Mirror tregon se Harry Kane pritet të pasojë Mbappen verën e ardhshme.
U shfaq e zhveshur në kopertinën e revistës, reagon publikisht bashkëshorti i Aulonës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Aulona Musta u shfaq lakuriq dhe në super formë në kopertinën e revistës së famshme “Globa
Vetëm me një fotografi, Kourtney Kardashian konfirmon lidhjen e re (FOTO LAJM) Kourtney Kardashian sapo bëri publike lidhjen e saj të re dhe ku tjetër veçse në Instagram. Fill pasi festuan së bashku
Stuhia e borës godet Amerikën, të paktën 23 viktima Të paktën 23 persona kanë humbur jetën si pasojë e një stuhie që ka goditur Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjatë orëve
Shfaqet papritur ish i dashuri i Georginës, si shprehet për lidhjen e saj me Ronaldon (FOTO LAJM) Dikur Georgina Rodriguez bënte një jetë të thjeshtë, pa makina dhe shtëpi luksoze. Nuk kishte vëmendje nga mediat dhe po
Lajm i madh nga Shtëpia e Bardhë, G7 do të diskutojë ndarjen e barabartë e vaksinave Udhëheqësit e G7 do të takohen më 19 shkurt për të diskutuar mbi pandeminë dhe rimëkëmbjen e ekonomisë së botërore ka nj
8 vite së bashku, Venera i dedikon Lindit fjalët më të bukura të dashurisë (VIDEO) Sot është një ditë shumë e veçantë për një ndër çiftet më të dashur për publikun, Venera Lumani dhe Lind Ismali. Dyshja
Oriola zbulon marrëdhënien e shkëlqyer me kunatin, vëllai i Grezdës qenka yll (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Ruhuni, kjo grua u gjobit me $140.000 për një mesazh të pakëndshëm në WhatsApp Një gruaje britanike në Dubai i është thënë se mund të përballet me dy vjet burg dhe rreth 140.000 dollarë gjobë, pasi p
Së bashku me partneren, ja si po e feston 36 vjetorin Ronaldo (FOTO+VIDEO) Ylli portugez, Cristiano Ronaldo feston ditëlindjen e 36 këtë të premte, dhe ka zgjedhur që ditën ta kalojë me partneren
"Amerika u rikthye", Biden shpall politikën e jashtme Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden mbajti të enjten fjalimin e tij të parë në Departamentin e Shtetit që kur
Në shtrat me Georginën, si "karikohet" CR7 para ndeshjes me Interin (FOTO LAJM) Të dielë me familjen për Cristiano Ronaldon. Ylli i Juventusit, pas fitores 2-0 ndaj Sampdoria, kaloi një ditë relaks
Situata te Roma, Fonseca: Nuk dua të flas për Dzekon, skuadra është e bashkuar Ambienti te Roma nuk është aspak i qetë pas vendimit të trajnerit Paulo Fonseca për të përjashtuar kapitenin Edin Dzeko,
Shitja e Interit në duart e dy ish-juventinëve, ja çfarë vendoset për pagat Stiven Zhang, presidenti i Interit, ka gëzuar nga Kina për fitoren e skuadrës së tij, duke i treguar se i qëndron pranë