999 rezultate për

bashkon

Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Inter Miami bashkon vëllezërit Higuain Gonzalo Higuain do të ketë një figurë familjare përkrah tij në Inter Miami pasi skuadra e MLS nënshkroi me vëllain e mad
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
Shqiptari i "Ura" rrëzon Gjukanoviç dhe bashkon votat me pro-serbët! 4 pikat e marrëveshjes për qeverinë e re malazeze Mali i Zi nuk ka pritur gjatë. Ende pa dalë rezultati zyrtar i zgjedhjeve parlamentare, shqiptari Dritan Abazoviç, i cil
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
Cilat janë shkaqet e duarve të fryra në mëngjes? Të zgjohesh me duart e fryra e të pyesësh veten: çfarë po më ndodh? Kjo situatë tipike mund të ndodhë, madje, shpesh na
Lancohet dua.com, aplikacioni që bashkon shqiptarët në mbarë botën (FOTO LAJM) Sot u lancua zyrtarisht dua.com, platforma e cila ka për mision bashkimin e shqiptarëve kudo në botë. E themeluar p
Ndajnë foto së bashku, çfarë e bashkon Sara Hoxhën me ish të dashurën e Ledrit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula duket se kanë lënë pas të shkuarën e njëri-tjetrit duke u fokusuar në marrëdhënien e tyre.
Mes emocionesh, Rudina bashkon Mark Frrokun dhe Aleksin në një vend (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj ka treguar se nuk ka
"Një këngë që bashkon shpirtrat", Rama e nis ditën me mesazhin frymëzues të artistëve shqiptarë Kryeministri Edi Rama ka vendosur që mëngjesin e sotëm ta nisë me këngën që artistët shqiptarë kanë bërë si dhuratë në k
Karantina bashkon sërish Backstreet Boys, këndojnë hitin nga izolimi (VIDEO) Në vitet '90 kishin miliona fansa, duke shitur rreth 130 milionë disqe. Me shumë mundësi, grupi i djemve më i njohur në
Reforma Zgjedhore bashkon katër përfaqësuesit: Për çfarë ranë sot dakord palët Në takimin e radhës së Reformës Zgjedhore, katër përfaqësuesit kanë rënë dakord për identifikimin dhe votimin elektronik
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
Albin Kurti bashkon flamurin e Shqipërisë me atë të Kosovës në zyrën e tij Në intervistën e tij të parë si kryeministër i Kosovës, Albin Kurtit i ka dalë edhe detaji ndryshe në zyrën e tij. Ai
Bashkoni pëllëmbët tuaja dhe zbuloni sa fat keni në dashuri (FOTO LAJM) 1-Linjat janë në të njëjtin nivel Nëse partneri juaj ka vizat e dashurisë në të njëjtin nivel, ju jeni me fat. Ata ka
Shoqe të ngushta në fëmijëri, azili i bashkon sërish pas shumë vitesh Dy gra të moshuara, shoqe të ngushta në fëmijëri, u ribashkuan sërish pas shumë vitesh në një azil pleqsh në Britani.
Tërmeti bashkon politikanët shqiptar, ja çfarë bën Edi Rama për Bashën (FOTO LAJM) Shqipëria është në një situatë të jashtëzakonshme për shkak të tërmetit të rënë në zonën e Durrësit dhe Tiranës, i cili
Bënë historinë me Kombëtaren, stadiumi i ri bashkon legjendat e viteve 2000 (FOTO LAJM) Shqipëria do të luajë një ndeshje të rëndësishme ditën e sotme, teksa do të përballet me Francën, në stadiumin e ri “Air
Blero i kthehet muzikës, bashkon forcat me këngëtarin e dashur për publikun (FOTO LAJM) Pas martesës Blero është duke punuar për një projekt të rëndësishëm muzikor. Nëpërmjet një postimi në Instastory këngët
Çfarë i bashkon Elita Rudin dhe Rihannën? Truku se si fshehin shtatzaninën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh interneti po zien nga lajmi i shtatzënisë së ylli të muzikës, Rihanna. Në daljen e saj publike në “