999 rezultate për

bashkohen

Veliaj u vë kusht demokratëve që duan të bashkohen me PS: I keni ju 9 dhoma e 9 banjo? Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte me asamblenë e PS në Fresk ku i premtoi banorëve të zonës se së shpej
"Shqiptarët po bashkohen": Serbët provokohen nga deklaratat e Ramës Mediat serbe i kanë dhënë një hapësirë të gjerë deklaratave të kryeministrit Rama në lidhje me portin e Durrësit në mble
Si mund të bashkohen Shqipëria dhe Kosova? Thaçi tregon ku qëndon pengesa Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për emisionin “Opinion” në Tv Klan ka folur për idenë e bashkimit
ZYRTARE/ Bale dhe Reguillon i bashkohen Tottenhamit Fillimisht Tottenham zyrtarizoi mbrojtësin e Real Madrid i cili sezonin e fundit ishte hazuar te Valencia ndërsa vetëm p
"Edhe qielli qau", ribashkohen më në fund Isli Islami dhe Ori Nebiaj (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit të verës ‘Pushime On Top’, moderatorja Ori Nebijaj duket se i është kthyer rutinës dhe punë
Agjenti i brazilianit: Messi dhe Ronaldo mund t’i bashkohen Neymarit te PSG Agjenti i Neymarit, Wagner Ribeiro, ka thënë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund t’i bashkohen brazilianit te Par
LSDM thërret të gjithë deputetët që t’i bashkohen asaj në qeverisjen e ardhshme të vendit LSDM-ja përmes një komtese për media ka bërë thirrje deri tek të gjithë deputetët e përbërjes së re parlamentare, të dal
Ali Ahmeti: Nëse Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë, atëherë do të bashkohen edhe shqiptarët Nëse lideri i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski bëhen bashkë për të formuar qeveri pa shqip
Miq të vjetër, "Syhan" dhe "Sarp" bashkohen për një serial të ri Dy aktorët Tuba Buyukustun dhe Çagatay Ulusoy janë shumë të njohur për publikun falë roleve të tyre në telenovela. P
Macron dhe Merkel i bashkohen Samitit për Kosovën të premten Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane Angela Merkel do të organizojnë me BE-në një samit virtual t
Më të dashuruar se kurrë më parë, Fero dhe Arbenita bashkohen sërish (FOTO LAJM) Pandemia i ndau, por tashmë ata janë ribashkuar pas një kohe të gjatë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur, reperin Fero
"Erdha te burri", Arbenita dhe Fero bashkohen pas muajsh larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita i kanë kaluar të ndarë muajt e karantinës. Modelja ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkoh
Kurti fton qytetarët t’i bashkohen manifestimit të VV që mbahet nesër në shesh Ish-kryeministri Albin Kurti, lider i Lëvizjes Vetëvendosje, ka dalë në shesh për t’u demonstruar qytetarëve se si të da
U rrëmbye 32 vite më parë, prindërit bashkohen mrekullisht me djalin e tyre (FOTO LAJM) Për Li Jingzhi dhe Mao Zhenjing, më shumë se 30 vjet më parë, ndodhi e paimagjinueshmja. Djali i tyre, Mao Yin u rrëmbye
VV në Shqipëri fton qytetarët t’i bashkohen protestës së sotme në Tiranë Që nga dje situatë e tensionuar po vazhdon në Tiranë, kjo si shenjë revolte ndaj rrënimit të objektit të Teatrit Kombëta
Studentët i bashkohen sot protestës së Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit (FOTO LAJM) Unioni i Këshillave Studentorë i bashkohet sot protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Në njoftimi
ZYRTARE/ PSG fiton titullin, ja të gjitha verdiktet në Ligue One Qeveria franceze vendosi të mos zhvillohej asnjë ndeshje futbolli deri në muajin gusht. Diçka e tillë solli pezullimin e
"Kërcimi i JLo", këngëtaret shqiptare i bashkohen sfidës së "nxehtë" të rrjetit (VIDEO) Sfida më e fundit në ‘Tiktok’ është ajo nga Jennifer Lopez, ku personazhe të ndryshëm kanë nisur të vallëzojnë para kame
I ndau regjimi, 2 motrat ribashkohen pas 47 vjetësh (FOTO LAJM) Dy motra, 98 dhe 101 vjeç u ribashkuan për herë të parë pas 47 vitesh pasi u ndanë gjatë regjimit Khmer në Kamboxhia.
Zaev me mesazh për partitë e tjera: Nuk do të lejojmë kërcënime dhe shantazhe Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev ka dhënë një mesazh për partitë shqiptare. Ai ka folur pas nënshkrimit të koalicionit para