999 rezultate për

bashkise

Voltana Ademi përplaset me policinë: "Hiqi duart! Mos më prek" (VIDEO) Voltana Ademi është përplasur me policinë në KZAZ-në numër 3 pasi kërkon lirimin e ambienteve. Ajo ka paditur Policinë e
Rrëmujë në Shkodër, protestuesit marrin para Ademin dhe Nokën Me largimin e kryeministrit Rama nga Shkodra është përmbyllur edhe protesta e opozitës në këtë qytet. Kryetarja e Bashki
Acarohet situata në Shkodër: Policia sulmon kryetaren e Bashkisë (VIDEO) Policia sulmon me gaz kryetaren e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi. Sulmi u bë ndersa ajo tenton te levize e lire ne
Policia shkon në 3 të mëngjesit në shtëpinë kryetarit të Bashkisë Devoll, i arrestojnë të vëllain Mëngjesin e sotmë rreth orës 3 është shoqëruar forcërisht në polici vëllai i kryebashkiakut të Devollit, por dhe të tjer
Arrestohet nga policia punonjësi i zjarrëfikëses që dhunoi pjesëtarin e stafit të kandidatit të pavarur Policia ka arrestuar një punonjës të Bashkisë së Devollit, pasi ai ka dhunuar një prej anëtarëve të stafit të kandidatit
Përplasjet në KZAZ-të e Tiranës, 34 precedime dhe 3 të arrestuar Policia e Shtetit njofton se në lidhje ngjarjet e ndodhura ditën e djeshme në Kamëz se janë arrestuar 3 persona si dhe j
Punonjës të bashkisë, katër të arrestuar në Kukës pas përplasjes pë KZAZ-në Katër persona u arrestuan dje dhe sot nga policia, ndërsa shtatë të tjerë u shpallën në kërkim pas përplasjeve të djesh
Shoqërohen në polici, kryetari i PD-së në Kukës dhe 2 punonjës të Bashkisë Policia e Shtetit me rënien e natës ka nisur shoqërimet e qytetarëve dhe simpatizantëve të Partisë Demokratike në Kukës,
Përplasjet në KZAZ, Policia e Shtetit: Janë arrestuar 12 person, 20 në kërkim TIRANË- Policia e Shtetit në një deklaratë për mediat ka bërë me dije se 12 qytetarë janë arrestuar, 20 janë shpallur n
Kavaja në këmbë kërkohet lirimi i ambienteve të KZAZ-së Qytetarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike janë mbedhur në qendër të qytetit të Kavajës. Sipas asaj që mëson Sy
Voltana Ademi mohon djegien e Shkollës në Shkodër Në një lidhje direkte në emisionin Open të Eni Vasilit, kryetarja e Bashkisë Shkodër Ademi tha se nuk është djegur shko
Voltana Ademi: Zbatoj dekretin e Metës, askush s'na tremb dot Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi thotë se është e vendosur për të zbatuar dekretin e Metës mbi anulimin e zgjedhj
Punonjësi i bashkisë shpallet hero, veprimi i tij po bën xhiron e botës (VIDEO) Meini është një punonjës i bashkisë së Stambollit i vili u shpall hero i ditës pasi bëri gjithccka për të shpëtuar një k
Pas Laçit terrorizohet Elbasani, të shtëna me armë zjarri pranë bashkisë Pas vrasjes me armë zjarri pak më parë në qytetin e Laçit, të shtëna me armë zjarri janë regjistruar edhe në qytetin e E
Noizy i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për të ofruar produktet e tij me ulje për studentët Këngëtari i njohur, Rigels Rajku, i njohur edhe me emrin artistik Noizy, i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së Bash
Tiede: Në Krujë ka magazinë me drogë që kontrollohet nga kryetari i bashkisë Gazetari i gazetës gjermane “Bild” Piter Tiede i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” u pyet në lidhje me
Pas përgjimeve të "Bild”, të rinjtë e Durrësit sulmojnë bashkinë (VIDEO) Të rinjtë e PD-së në Durrës kanë thyer në mënyrë demonstrative derën Bashkisë së Durrësit, pas publikimit të përgjimeve
Ndryshon projekti i bashkisë për Unazën e Madhe (FOTO LAJM) Loti i parë i projektit të Unazës së Madhe në Tiranë ishte dhe ajo pjesë e të tërës e cila e veshi të gjithë ndërmarrjen
Romët protestë në Fier: A do na sjellë ujë hapja e negociatave Banorë të komunitetit rom në Fier kanë marshuar në këmbë nga Mbrostari para Bashkisë për ti kujtuar premtimin sipas tyre
Një kopsht merr emrin e dëshmores Zarife Hasanajt Kryetari i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu i ka vendosur emrin e nëntetares Zarife Hasanajt një kopshti në Babrru. Përme