999 rezultate për

bashkine

COVID-19 i merr jetën drejtorit në Bashkinë e Tiranës, ish truprojë i Nanos Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të DPN3 në Bashkinë e Tiranës, Feti Fanaj. Mësohet se Fanaj ishte dërguar në
Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka reaguar pamjeve të zjarrit në Bashkinë e Kamzës të cilat u publikuan gjatë ditës s
Koronavirusi prej muajsh në Shqipëri, kjo bashki shënon sot rastin e parë Sot ministria e Shëndetësisë konfirmoi 96 raste të reja me koronavirus, ku dhe një prej tyrë është shfaqur për herë të p
Infektohet me koronavirus punonjësja e afërt me Ramën? Një punonjëse e Kryeministrisë mësohet të jetë infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për punonjësen me iniciale I.Sh,
Infektohet me COVID-19 një punonjës në Bashkinë Durrës Në Durrës janë konfirmuar tre raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Abcneës.al raporton se dy raste
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Mirditë (FOTO LAJM) Ish-kryetari i PD në Mirditë, Preng Toma është ndarë nga jeta. Lajmin e bëri të ditur kryetari i demokratëve, Lulzim Bas
Subjekt i OFL: Kush është inxhinieri që vodhi minibashkinë në Tiranë Policia e Shtetit vijon pa ndërprerë Operacionin Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në aktin normativ
Jo në shtëpi! Shembi teatrin në 4:00 të mëngjesit, Veliaj tregon ku ishte në ato momente Kryebashkiaku Veliaj ka zbuluar se ku ka qënë në momentet e shembjes së Teatrit Kombëtar. Gjatë një interviste në R
Pranon bashkëpunimin me Bashkinë, policia nxjerr numrin e të arrestuarve Policia e Shtetit ka njoftuar se me kërkesë nga Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit i Bashkisë Tiranë, janë në mbësh
Robert Ndrenika nxjerr bllof Bashkinë: Nuk kam firmosur për shembjen e teatrit! Ditën e djeshme Bashkia e Tiranës shpërndau në faqen e saj një peticion nga aktorë dhe njerëz të artit të cilët shprehes
Firmosi për shembjen e teatrit? Producentja nxjerr bllof bashkinë: S'është e vërtetë! Ditën e sotme në faqen e Bashkisë Tiranë u publikua një peticion ku dhjetra artistë dhe njerëz të artit kishin firmosur
Nga nesër ndërpritet transporti publik në Tiranë dhe linjat me Kamzën e Vorën Nga nesër do të bllokohet transporti publik në Tiranë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka bërë thirrje
Me një festë të "çmendur", ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund
Tërmeti i 26 Nëntorit/ Përfshin 3 Bashki, zbulohen hartat e zonave ku do të rindërtohet Qeveria ka shpallur ditën e sotme hartat territoriale të zonave për zhvillim, në të cilat do të ndërtohen banesat e reja
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit: Nuk na pritën në Bashkinë e Tiranës, diçka fshihet Juristi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Dorian Matlija, tha se nuk dihet kur mund të japin informacion në lidhje me
"Po bej një gjë për ato letrat...": A po fshihet një krim i përbindshëm në Durrës? Prokurorët kanë shkuar këto dy ditë në Bashkinë e Durrësit për të marrë dosjet e lejeve të ndërtimit të dhëna gjatë vite
Lejonin ndërtimet pa leje, arrestohen 3 zyrtarë Policia e Beratit ka finalizuar operacionin "STOP", duke arrestuar 3 zyrtarë për shpërdorim detyre. Pas një hetimi 6-
A po e drejton Vangjushi bashkinë...nga kafja përballë?! Pas dorëheqjes së Valbona Sakos, Vangjush Dako duket se është rikthyer fuqishëm në Bashkinë e Durrësit. Në fakt zyrtaris
Ashtu si dhe dje, Dako paraqitet sërish në bashkinë Durrës (VIDEO) Ditën e djeshme ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako është parë prnë ambjenteve të bashkisë. Edhe pse nuk
Vangjush Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit pas dorëheqjes së Sakos Këshilli Bashkiak në Durrës ditën e sotme vendosi Zhylien Varfaj Kryetar të Bashkisë së Durresit. Emërimi i tij erdhi pa