999 rezultate për

bashkiake

Tentuan të ekzekutojnë shefin e Policisë bashkiake, merret vendimi për dy të rinjtë Gjykata e Shkodrës ka vendosur arrest me burg për dy të rinjtë e akuzuar për atentatin ndaj Shefit të Policisë bashkiake
Nuk ishte vetëm! Kush e ndihmoi 19-vjeçarin që i bëri atentat kreut të Policisë Bashkiake Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
E zbulon Basha, Rama shkarkon kryebashkiaken e Durrësit? Sipas kryedemokratit Lulzim Basha, Rama do të shkarkojë nga detyra kryebashkiaken e Durrësit, kjo për shkak të aferës së
U qëllua me dy plumba në kokë dhe një në hundë, flet shefi i Policisë Bashkiake Mentor Hasanaj, drejtori i Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe ndaj të cilit u bë një atentat ditën e djeshme në qyt
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
Meta kërkon ndëshkime: Të hetohen përgjegjësit që shpërdoruan taksat e durrsakëve Ilir Meta ka shpërndarë në profilin e tij në facebook një artikull të Birn-it, në të cilin shqyrtohet tarifa e incenerat
I vidhet Audi luksoz kryebashkiakes së Durrësit, policia fsheh ngjarjen Kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako mësohet se i kanë vjedhur makinën personale ‘Audi A5’. Ndërkohë ngjarja ësh
Përfundon mbledhja me kryebashkiakët, zbulohen porositë e Ramës Ka zgjatur rreth 1 orë takimi mes kryeministrit Rama dhe kryemashiakëve socialistë në Elbasan. Mbledhja u zhvillua me
Rama mbledh në Elbasan kryebashkiakët socialistë, çfarë pritet të diskutohet Një tjetër takim pas atij të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, do të zhvillohet sot në Elbasan ku kryeministri E
"E pinte, por nuk e shiste", flet nëna e djalit që ishte në makinë me shoferin e kryebashkiakes së PS Korado Buzi është një prej të arrestuarve që ishte në makinë me shoferin e kryetares së Bashkisë Majlinda Bufi kur u kap
Drogë në makinën e kryebashkiakes? Reagon ashpër Majlinda Bufi Ditën e sotme në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se nipi i kryebashkiakes së Reskovecit është proceduar penalisht.
EMRI/ Sekuestrohet drogë në makinën që transportonte kryebashkiaken e Roskovecit Arbër Bufi, 35-vjeçari, nip i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është proceduar penalisht. Mediat ra
Kapet me drogë shoferi i kryebashkiakes së PS-së, njëkohësisht është edhe nipi i saj Procedohet penalisht Arben Bufi, 35-vjeç, nipi i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi. Bëhet e ditur se
Duhej të ndodhte tragjedia! Rama reagon më në fund për skandalin në Kakavijë Pas tragjedisë në Kakavijë ku humbi jetën një 10 vjeoar teksa priste në radhë me familjen e tij, më në fund ka reaguar d
Aksident i rëndë, i moshuari italian i merr jetën shqiptares Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, Mësohet se një grua gjeti vdekjen në një aksident rrugor rret
Rama liron kryebashkiakët dhe u vë "kushtin": 800 mijë vota në zgjedhjet e ardhshme! Partia Socialiste ka ndezur motorët elektoral për zgjedhjet e ardhshme parlamentare në realizimin e objektivit të mbledh
Përfundon takimi Rama-Veliaj, kryebashkiaku largohet me biçikletë Ashtu sikundër u raportua më herët, kryeministri Edi Rama ditën e sotme mblodhi në takim krebashkiakët e qyteteve. Me
Preken nga koronavirusi gjashtë persona në Delvinë Gjashtë persona janë infektuar me koronavirus në Delvinë, ku mësohet se mes tyrë është dhe një punonjës i Policisë Bashk
"Rrëfenjëz me Polici Bashkiake", gazetari gjobitet edhe pse e pagoi parkimin Gazetari Armand Bajrami është gjobitur nga Policia Bashkiake në Tiranë dhe për këtë ka bërë një postim në rrjetin social
Përqafoi të fejuarën, i riu gjobitet nga policia se shkeli normat kundër COVID-19 Normat e distancimit social merren ende seriozisht në Itali, veçanërisht në veri ku COVID-19 ka goditur më fort. Ndonjëh