999 rezultate për

bashkeshortja

Ish-bashkëshortja akuzon aktorin e njohur për vrasje të mbetur në tentativë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Jeremy Renner u divorcua nga bashkëshortja e tij, Sonni Pacheco vetëm 10 muaj pas martesës. Në fillim
Bashkëshortja e Chicharitos, një bombë e vërtetë pas lindjes (FOTO LAJM) Pas lindjes së fëmijës së parë (djalë) dhe transferimit me sukses në Sevilla, për të ndjekur bashkëshortin, Javier Herna
16 vite diferencë, bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen e do habiteni nga mosha Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka festuar ditëlindjen mbrëmjen e djeshme. Ira ka ndarë me ndjekësit disa foto nga
Rrëqeth bashkëshortja e të ekzekutuarit në Mirditë: Çdo natë ishte me lot në sy, la djalin pa baba Gjashtë ditë më parë u ekzekutua me gjashtë plumba Eri Zefi në Fan të Mirditës, ndërsa deri tani nuk ka asnjë person të
U tha se ishte shkaku që Teqja u vetëhodh, çfarë bën bashkëshortja tani që ai ndodhet në spital (FOTO LAJM) Portieri i Partizanit Aldo Teqja prej tre ditësh ka marrë vëmendjen e medias dhe opinionit publik për shkak se u raportu
Artan Lame: Isha pa punë, bashkëshortja më kërkonte dhuratë, unë i çova kutinë bosh Nje rrefim ndryshe ai Artan Lames, drejtorit te Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, insitucioni që bashkoi ALUIZNI-n dhe
Voton Albin Kurtit: Bashkëshortja pa të drejtë vote, e përcjell bashkë me vajzën deri te dera Kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër Albin Kurti iu është drejtuar kutive të votimit i shoqëruar nga bashkëshortja
DETAJE/ Autori i tragjedisë në Mat kishte pirë alkool, si bashkëshortja i fshehu armën Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja tragjike në Mat. Tre persona të familjes Dakuci në Xibër të Klosit humb
Panik për yllin e Realit, i grabisin shtëpinë gjatë kohës që luante në derbi Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos. U ngjit në krye të La Ligas, por
Granit Xhaka bën 27 vjeç, bashkëshortja zgjedh ta urojë në mënyrën më të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme Granit Xhaka feston 27-vjetorin e lindjes dhe në këtë datë të shënuar nuk mund të mungonte një urim specia
De Bruyne dhe bashkëshortja e tij ngacmohen në Instagram: Gruaja ime, zjarr (FOTO LAJM) Michele, bashkëshortja e mesfushorit të Manchester City-t, Kevin de Bruyne, i ka vënë flakën Instagramit me një foto tep
Iu plotësua dëshira, Lorik Cana zbulon gjinine e bebit që do vijë në jetë (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, ësht
Prindër për herë të dytë, Loriku dhe bashkëshortja e kanë gati emrin e bebushit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij,
Ish-bashkëshortja e Robertit publikon fotot e "nxehta" (FOTO LAJM) Nora Istrefi, e njohur ndryshe edhe si ish gruaja e Robert Berishës, apo edhe nëna e bukuroshes së vogël Renee, por para
Në trupin e Robertit është gdhendur ish-bashkëshortja, çfarë do të ndodhë me të (FOTO LAJM) Roberti dhe Nora kanë konfirmuar ndarjen. E derisa dyshja janë padyshim temë diskutimi e ditës, brenga e fansave ka m
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
"Hiqni rrobat dhe shkoni të flini": Bashkëshortja e yllit ukrainas zhvishet mbi taka (VIDEO) Gruaja e mbrojtësit ukrainas Mikola Moroziuk, i cili aktivizohet tek ekipi i Rizesporit në Turqi, është bërë “hit” në in
Një festë magjike për shtatëzaninë e katërt të Ariana Fejzullahut (FOTO & VIDEO) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fezullaj po shijon momentet e fundit të pritjes së ëmbël, para se të bëhet në
Në pritje të ëmbël, bashkëshortja e Gaz Pajës shkëlqen nga nuri i shtatzënisë (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja, u kurorëzua me martesë me partneren e tij, Ira Seferin.
Mësohet shkaku i vdekjes së Gjergj Xhuvanit, si u informua bashkëshortja për lajmin e hidhur Gjatë mesditës së sotme ndërroi jetë në moshën 56 vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, i cili vuante prej diabetit