999 rezultate për

bashkeshortin

Valentina Leskaj humbet bashkëshortin nga COVID-19 Politikania Valentina Leskaj ka humbur bashkëshortin e saj ditën e sotme për shkak të sëmundjes së COVID-19. Ka qenë
Luljeta Bozo tregon si u njoh me bashkëshortin: Ndoshta ka qenë fati! Në një lidhje me Skype në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë profesoresha Luljeta Bozo e cila u bë mjaft e njohur pa
Me bashkëshortin dhe fëmijët, Rona Nishliu tregon për herë të parë portretin familjar (FOTO LAJM) Rona Nishliu në dhjetor të vitit të kaluar u bë nënë për herë të dytë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun e ndau laj
Festoi Shën Valentinin me bashkëshortin, çfarë mori vëmendjen në fotot e Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka shijkuar mbrëmjen e djeshme darkën e Shën Valentinit me bashkëshortin ku nuk ka nguruar të publikojë e
Gruaja në Tiranë "mbyt" në shkelma e grushte bashkëshortin (VIDEO) Diçka e pazakontë është filmuar sot në rrugët e kryeqytetit, teksa një grua dhunonte fizikisht një burrë. Ngjarja ka
A e ka patur bashkëshortin në burg? Sqarohet më në fund Angela Martini (FOTO LAJM) Bukuroshja shkodrane, Angela Martini, ka bërë së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët
I dogjën makinën gjatë natës, gruaja: Ish-burri do të më marrë djalin "Unë e ngre këtë si ide për ish-bashkëshortin tim me qëllim për të marrë djalin tim. Unë në polici e bëra me dije..."
Ministrja e Kulturës humb në mënyrë të parakohshme bashkëshortin Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ka humbur në mënyrë të parakohshme bashkëshorti i ministres. Artan Asllani ësht
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM) Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet soc
Si rrallëherë, Xhemi Shehu publikon foton plot dashuri me bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private. Ajo preferon që ta mb
Nuk ishte me bashkëshortin, Iris Luarasi tregon kur ka dhënë puthjen e prarë Në puntatën e mbrëmshme të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca ndër të ftuarit e tjerë ishte dhe peda
Në pushime dimërore, Rudina Magjistari publikon më në fund bashkëshortin (FOTO LAJM) Ndonëse fotot familjare apo me të bijën janë të rralla, Rudina Magjistari ka ndarësë fundmi disa momente pranë bashkësho
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
Publikon foton intime me bashkëshortin, Jonida Vokshi: Ma marrin në sysh (FOTO LAJM) Pas përfundimit të “Festivalit të Këngës” Jonida është rikthyer në Kosovë pranë Besnikut dhe Emit e po shijojnë bashkë k
Nënë prej katër muajsh, Olta Gixhari "xheloze" për bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë, në muajin gusht të këtij viti. Ajo lindi një djalë, të cilin e
Rudina Dembacaj publikon papritur foto me ish-bashkëshortin: Mami dhe babi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është komentuar mjaft pasi i dha fund martesës me ish-bashkëshortin dhe u li
"E bëj çdo natë", Afërdita Dreshaj tregon "të fshehtat" me bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj është në pritje të lindjes së fëmijës së parë. Njëherazi, ajo është sh
Gati 1 vit të martuar, boksierja rreh për vdekje bashkëshortin (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brazil ku një boksiere ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj me të cilin ajo ishte
I çoi një vajzë tjetër në banesë, modelja vret bashkëshortin me thikë Modelja ruse e revistës Vogue akuzohet për vrasjen e bashkëshortit të saj me thikën e kuzhinës. Ngjarja ndodhi gjatë