999 rezultate për

bashkeshorti

"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga Bashkëshorti i modeles së njohur Angela Martini është përfolur të jetë dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj
Lidhje me Bledarin e Dritanin? Marsida publikon pamjen e bashkëshortit në Gjermani (FOTO LAJM) Pak javë më parë opinioni publik u trondit pasi historia e Marsida Qatjas u bë publike, ngjarje në të cilën humbi jetën
"Dua të shpëtoj", 1 muaj pas martesës aktorja turke ndahet nga bashkëshorti 80-vjeçar (FOTO LAJM) Muajin e kaluar mediat turke zbuluan se aktorja Meltem Miraloglu është martuar me një amerikan 80-vjeçar dhe lajmin e ma
Ish-bashkëshorti u fejua papritur, reagimi i Khloe Kardashian është kaq i çuditshëm (FOTO LAJM) Ish-partneri i Khloe Kardashian, Lamar Odom, ditën e djeshme ka shpallur fejesën me partneren e tij të re, Sabrina Parr.
Zhaku ndahet nga bashkëshorti pas 2 vitesh? Detaji që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Prej kohësh i është larguar ekranit, por Zhaku vazhdon të mbahet mend si vajza që bënte bujë me deklaratat e saj e që të
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Tha se ndihej e lodhur, gruaja humb jetën papritur në krahët e bashkëshortit Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pak momente pasi tha se ndihej e lodhur dhe e përgjumur ra në krahët e të shoqit.
Iu nda nga jeta bashkëshorti, ja si po e përballon humbjen e madhe Luiza Xhuvani Bashkëshorti i saj, skenaristi i njohur shqiptar, Gjergj Xhuvani mbylli sytë përgjithmonë në moshën 56-vjeçare në 14 gus
10 vite më parë, Aulona Musta desh paska ndarë Rezartën nga Ermali (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që intervista të ndryshme të ndikojnë në jetën e personazheve. Disa për mirë, por ka edhe nga ato që nu
I kapin mat bashkëshortin ! Shpërthen Rezarta: "Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto" (VIDEO) Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni "Thumb on" dhe biznesmenia ka rënë në grackën e ga
"S'mund ta shash në syrin tim", Ajola Xoxa sherr me komentuesin për bashkëshortin (FOTO LAJM) Ajola Xoxa është mbështetja më e madhe që ka Erion Veliaj dhe sa për dijeni askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun në
Bashkëshorti në Kosovë e ajo në Tiranë, Besa Shahini flet me mall për Dardanin Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka folur së fundmi për jetën e saj personale si dhe marteswn e saj nw largwsi me Dardan
Pak muaj pas humbjes së bashkëshortit, Luiza Xhuvani rikthehet në skenë Pak muaj pas humbjes së njeriut të saj të shtrenjtë, bashkëshortin, Gjergj Xhuvani, Luiza Xhuvani do të rikthehet sërish
Nuk e nxjerr kurrë në publik, Alketa ka dy fjalë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ndodhet këto ditë në Marrakesh, Marok së bashku me Jonida Maliqin. Moderatorja shumë e dashur për publikun
Nuk e ndoqi në Instagram, Jenifer Aniston i "bën namin" ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Justin Theroux u kap mat gjatë një interviste për “ETonline” kur u pyet në lidhje me ish-bashkëshorten e tij. Aktori
"Ju q* robt, gratë dhe motrat": Burri i zv.ministres së Ramës shan me "libër shtëpie" në Facebook (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv.ministres së Brendshme Rovena Voda, Aureli që mban detyra të rendësishme në sektorin e shendetësisë ka
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Flet bashkëshorti i parë i Marsidës: Dy fëmijët ishin më mua, djali është i tronditur Ish-bashkëshorti i parukieres Marsida Qatja, ka folur pas ngjarjes së rëndë të ndodhur sot në Kavajë. Në një intervi
Çfarë po ndodh? Rudina fotografohet me bashkëshortin në publik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkë
Rudina shton dyshimet Live ne emision, si ju përgjigj pyetjeve për Alexin (VIDEO) Prej disa kohësh në media thuhet se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesë