E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

bashkeshortet

Ky vend detyron burrat të paguajnë bashkëshortet për punët e shtëpisë në rast divorci Një gjykatë divorci në Pekin ka urdhëruar një burrë që të kompensojë gruan e tij për punët e shtëpisë që ajo bëri gjatë
Votojnë Haradinaj, Hoti dhe bashkëshortet e tyre Ka votuar edhe Avdullah Hoti, kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së i cili shoqërohej nga bashkëshortja e tij.
Kush e tradhtoi çiftin nga Vlora? Bashkëshortët dyshohen se u vranë të veshur me pizhama Shpëtim dhe Teuta Pasho, mund të kenë hapur derën për vrasësit e tyre. Trupat e çiftit nga Vlora u gjetën të copëtuar në
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
Në këtë qytet të Shqipërisë, gratë dhe burrat po ndahen Zgjidhjet e martesave ne qytetin e Lushnjes janë rritur ne periudhën e pandemisë. Çiftet që përfunduan ne gjykatë gjatë
Dhunonin bashkëshortet dhe fëmijët, arrestohen tre persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona për dhunë në familje. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e P
Presioni te Napoli, futbollistët "zhdukin" bashkëshortet nga qyteti Pauza e përfaqësueseve, e cila ka parë 13 futbollistë të Napolit që të largohen në kombëtaret respektive do të sjellë di
Rama takohet me Trump, bashkëshortet bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve Donald Trump. Rama shoqërohej nga bashkësho
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy
Dhunonin bashkëshortet në prani të fëmijëve, arrestohen 2 persona Dy persona, banues në Fier janë arrestuar si pasojë e dhunës së ushtruar kundrejt bashkëshorteve të tyre. Të arrestuar
Edhe gruaja e Zaevit në takim me gruan e Cipras Bashkëshortet e dy kryeministrave, Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras, janë duke u shoqëruar me njëra-tjetrën në një takim pr
Wanda Nara në festë me bashkëshortet e lojtarëve të Interit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në kampin e Interit ka pasur një festë të trefishtë. Futbollistët e Interit së bashku me bashkëshorte
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
E frikshme, 2 mijë gra shqiptare janë dhunuar nga bashkëshortet në 8 muaj Në 8 muaj rreth 2 mijë gra kanë denoncuar dhunën e ushtruar nga burrat. Pjesa më e madhe e denoncimeve për dhunën në
Burrë e grua aksidentohen në Korçë Një aksident ka nodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Kapshticë, pranë fshatit Kuç. Nga raportimet e para nga policia,
Skema e mashtrimit, si i fuste në kurth çifti i fierakëve nevojtarët për punë Çifti Kajolli nga Dërmënasi i Fierit kishte nisur aktivitetin e paligjshëm të mashtrimit të personave të ndryshëm për pë
Tritol në derë të shtëpisë, kush është çifti tiranas që u plagos rëndë Janë zbardhur detajet e shpërthimit me eksploziv që ndodhi në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Mëzëz, të Ti
Bashkëshortet dhe fëmijët e mësuesëve janë frikësuar, presin drejtësi në Kosovë Sevda Günakan nuk e ka parë babanë e saj, që nga koha kur është arrestuar dhe deportuar nga Kosova për në Turqi në fund