999 rezultate për

bashkeshortes

E kërcënoi se do i tregonte bashkëshortes, merret vendimi për oficerin që vrau të dashurën Timothy Brehmer, oficeri që mbyti të dashurën e tij, pasi kjo e fundit e kërcënoi atë se do t’i tregonte gruas së tij pë
Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet shumë shpejt baba për he
Shqiptari dënohet me 20 vite burg për vrasjen e bashkëshortes, "stilolapsi" që trazoi familjen Një ngjarje ka ndodhur në një familje shqiptare në qershor të vitit që lamë pas. Pas një konflikti, bashkëshorti ka vrar
P*rdhunoi vajzën e mitur të ish-gruas, vihet në pranga 39 vjeçari Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Në pranga ra shtetasi me inici
Donte djalë, burri i pret barkun me drapër bashkëshortes shtatzënë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi ku një burrë i ka prerë barkun me drapër bashkëshortes shtatzënë. Familja e gruas
Mirush Kabashi mposht sëmundjen e rëndë, fotografohet më se në formë pranë bashkëshortes Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, kishte rreth dy vite që luftonte me një sëmundje të rëndë. Lajmin e dh
Partneri perfekt, Kivanç Tatlitug shpenzon 1 milion euro për dëshirat e bashkëshortes (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug është jo vetëm një nga aktorët turk më simpatik, më të suksesshëm e të talentuar, por edhe ndër më të pa
Në gjuhën shqipe, urimi romantik i bashkëshortes për Lorik Canën (FOTO LAJM) Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares Lorik Cana sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 37 vite dhe nuk kishte se si pë
Nisin pushimet, Gaz Paja i bën publikisht bashkëshortes kërkesën (FOTO LAJM) Aktori i njohur i ‘Portokalli-së’, Gaz Paja ka nisur pushimet së bashku me partneren e tij, Irën. Së fundmi ai ka ndarë
Kaubojsi bën ndryshim drastik, nuk e keni parë asnjëherë kështu pranë bashkëshortes (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është super në formë. Pasi u tha lamtumirë kileve të tepërta, ai ka publikuar disa fot
Si rrallëherë, Gaz Paja nuk i reziston fotos së bashkëshortes dhe shpreh dashurinë (FOTO LAJM) SI prej fillimit të lidhjes së tyrë. të dasma e më pas ardhja në jetë e bebushit, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij kanë
Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e aktorit, John Travolta, Kelly Preston e ka humbur betejën me kancerin në gji dhe ka ndërruar jetë në mos
Dolën pozitivë me COVID-19, rezultati i testit të dytë të Djokovic dhe bashkëshortes (FOTO LAJM) Novak Djokovic dhe bashkëshortja e tij Jelena Djokovic kanë rezultuar negativ me Covid-19, pas testit të dytë të kryer s
Meda feston ditëlindjen, urimi romantik i bashkëshortes (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Meda, sot feston ditëlindjen e tij të 40-të, shkruan lajmi.net. Ndër urimet e shumta nuk ka pasur
E RËNDË/ Nëna vret dy fëmijët, të ëmën dhe më pas veten Një tragjedi ka ndodhur në Mississippin pak kohë më parë, kur një nënë vrau dy fëmijët e saj, 3 dhe 5 vjeçar, mamanë dhe
Veshi fustanin e bashkëshortes, sfida e Gotze hap polemika në rrjet (VIDEO) Mario Gotze dhe partnerja e tij, Ann-Kathrin Brommel, numërojnë më shumë se 8.4 milion fansa së bashku në rrjetet social
Baba për herë të dytë? Foto e bashkëshortes së "Osman" ngjall dyshimet (FOTO LAJM) Aktori turk Burak Ozçivit të cilin e shohim në TV Klan në serialin e suksesshëm “Osmani”, në jetën reale ka një familje
I moshuari i shërben bashkëshortes, shteti i mohon kujdestarinë Në rubrikën "Shqipëria pa filtra", emisioni BOOM ka sjellë historinë e Liri Laçit, e cila për 42 vite ka shërbyer si inf
Në karantinë me ish-gruan! Përse aktori nuk gjendet përkrah bashkëshortes së tij (FOTO LAJM) Nëse jeni të martuar, karantinimi ju ka gjetur përkrah bashkëshortes suaj, por ky nuk është rasti i Bruce Willis. Aktori
Si asnjëherë, Kivanç Tatlitug i bën dedikim të ëmbël bashkëshortes në rrjete sociale (FOTO LAJM) Aktori i njohur i telenovelave turke, Kivanç Tatlitug prej vitesh është në një marrëdhënie me stilisten Bashak Dizer.