999 rezultate për

bashkeshorten

Parandalohet tragjedia, arrestohet burri që kërcënonte me vrasje gruan Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar atë çka mund të përfundonte në një tragjedi të vërtetë familjare. Një 46-
Kërcënoi me jetë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë Një 41-vjeçar është arresuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Sipas policisë, i arrestuari shk
Dhunoi bashkëshorten duke thyer urdhrin e mbrojtjes, arrestohet kuksiani Policia e Kukësit ka arrestuar një 41-vjeçar, pas akuzave për dhunë në familje. Policia njofton se është ndaluar shte
Arrestohet 30 vjeçari pasi dhunonte dhe kërcënonte bashkëshorten, çfarë iu gjet në banesë Policia e Tiranës ka parandaluar një krim në familje duke arrestuar një 30 vjeçar pasi ushtronte dhunë psikologjike ndaj
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Ramush Haradinaj dhunon bashkëshorten?! Rrëfehet Anita (VIDEO) Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, Aranita ka rrëfyer për Abc News jetën e saj me Ramushin.
Ramush Hardinaj ushtroi dhunë mbi bashkëshorten? Reagon Anita (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur në familjen e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Portali Bota.sot, shkruan s
Blero rrëfen raportin e Afronës me ish-bashkëshorten: Biseduan 3 orë (FOTO LAJM) Së fundmi këngëtari i njohur Blero ka qenë i ftuar në “Glamour Zone”. Ai ka folur për karrierën, por edhe jetën private.
Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Përndiqte bashkëshorten e tij, 41 vjeçari arrestohet nga Policia Një shtetas është arrestuar mëngjesin e së enjtes (24.09.2020) nga Policia e Beratit. Shtetasi P.V, 41 vjeç nga Ura
Vrau shoferin që kishte lidhje me bashkëshorten, shpallet në kërkim Dëfrim Kurti Pas denoncimit të ish-gruas së tij, e cila pretendon se është shantazhuar nga ish-bashkëshorti, policia ka shpallur në k
A e ka tradhtuar bashkëshorten? Përgjigjet Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu, është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Nd
Vrau vajzën dhe bashkëshorten, hiqet dënimi me burg të përjetshëm për Pjetër Ndecajn Gjykata në Gjakovë ka ndryshuar masën e dënimit për Pjetër Ndrecajt, të dënuar për vrasjen e vajzës dhe bashkëshortes në
Ngjarje e rëndë në Gostivar, burri vret bashkëshorten e tij Ngjarje tragjike ka tronditur mëngjesin e sotëm Gostivarin. Një burrë 65 vjeçar ka therë me thikë dhe më pas edhe më sëp
Kahraman në probleme me ish-bashkëshorten: Martohemi ose më jep paratë (FOTO LAJM) Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, po kalon një periudhë aspak të mirë për shkak të problemeve me ish-bashk
Qenka edhe romantik, Lyrical Son uron me fjalë zemre bashkëshorten (FOTO LAJM) Bashkëshortja e reperit të njohur, Lyrical Son, feston sot ditën e lindjes. Reperi nuk i ka rezistuar dot një urimi publ
25 vjeçari do të bëhet baba, dalin fotot e ëmbla me bashkëshorten në Angli (FOTO LAJM) Indrit Bajraktari është i riu i akuzuar për vdekjen e 17 vjeçares Enisa Doda, dy ditë më parë në Velipojë është i martua
Parandalohet tragjedia në Tiranë, arrestohet burri pasi qëlloi me thikë bashkëshorten Policia e Tiranës ka shmangur një tragjedi në familje duke arrestuar një 73 vjeçar pasi goditi me thikë bashkëshorten n
E rëndë në Greqi, burri godet me sopatë gruan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Greqi, në zonën e Kalitheas. Një 67-vjeçar ka goditur me sëpatë bashkëshorten