999 rezultate për

bashkepunimit

LVV: Jemi në proces të konkretizimit të bashkëpunimit me nismën e Osmanit Lëvizja Vetëvendosje nuk ka bërë koalicion parazgjedhor me asnjë nga subjektet politike. Megjithatë, VV thotë se është h
Pas super bashkëpunimit, Tayna dhe Dafina plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.
Rama i pi çajin Erodganit te rezidenca e tij Kkryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një vizitë në Turqi, ku nuk mund të mungonte takimi i tij me Presidenti
Osmani: Avdullah Hoti punonte kundër bashkëpunimit me VV-në, Isa Mustafa nuk besonte Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka thënë në Prime Time të Kanal10 se, kryeministri aktual, Avdullah Hoti ka punuar k
Në kërkim për terrorizëm, arrestohet gruaja në Tiranë Një grua është arrestuar në Tiranë, për llogari të drejtësisë italiane. Gruaja ishte në kërkim në Itali, ndërsa akuzo
Hoti dhe Vuçiç takohen sot në Shtëpinë e Bardhë Në Uashington sot takohen përfaqësuesit e Kosovës dhe ata të Serbisë rreth, si është thënë prej zyrtarëve amerikanë, bas
​Kosova e Serbia diskutojnë sot në Bruksel për çështje të bashkëpunimit ekonomik Të enjten në Bruksel do të zhvillohet takimi në nivel të ekspertëve, në kuadër të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, që n
Ekstradohen drejt Italisë nëntë shqiptarë të akuzuar për vepra të ndryshme penale Interpol Tirana, në bashkëpunim me Zyrën e Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Policisë Italiane (SCIP), bëri të mundr sot eks
Lojtari i njohur i jep fund bashkëpunimit me Raiolan Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne dhe agjenti i njohur i lojtarëve, Mino Raiola, duket se kanë arritur në një pikë ku nuk
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Franca i ribashkohet Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC) Gjatë takimit të nivelit të lartë të Nismës Koordinuese Franko-Gjermane që po zhvillohet sot në Berlin, për Kontrollin e
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM) Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë
Pra, Bebe Rexha është vetëm një telefonatë larg bashkëpunimit më Duan, Ritën dhe Ava Max! (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka dhënë këtë të premte, intervistën e saj të parë në Shqipëri, në emisionin e Eraldo Re
Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët dhe jo për politikanët! Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët dhe jo për politikanët! Sarajevo - "Ndërsa presim vendimi
Liga Arabe shqyrton mundësinë bashkëpunimit ushtarak kundër Turqisë Për shkak të ofensivës në Veri të Sirisë, Ankaraja po përballet me kritika të shumta ndërkombëtare. Në shumë qytete evro
Pas super bashkëpunimit të Luanës fshihet Krenari? Ky është detaji që e vërteton (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën n
Zyrtare/ Shkëmbi konfirmohet në stolin e Teutës Korçari do të vazhdojë të drejtojë Teutën edhe sezonin tjetër, pasi këtë vit arriti objektivin, që ishin Kupat e Europës
Zyrtare: Kukësi shkarkon Armando Cungun Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Nëpërmjet një postimi në faqen e klubit njoftohet ndërprerja e bashkë
Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu mori sot detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBR), pas emërimit t