999 rezultate për

bashkepunimin

Stresi publikon bashkëpunimin me Finem dhe Solo (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”. Kësaj radhe, reperi er
Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin, ç'ndodhi mes Majk dhe Ledrit Reperi Majk një ndër artistët më të veçantë në shoëbizin shqiptar do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm. Përmes nj
Bënë namin me bashkëpunimin e parë, çfarë po kurdisin tani Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka në karrierën e saj shumë hite, mes të cilave disa janë bashkëpunime me artistë të nj
E provokoi për bashkëpunimin e Norës dhe Butrintit, Roberti i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri publikuan bashkëpunimin e tyre të parë. “Dy Zemra” është kënga që fansa
Mezi po e prisnit, Dafina, Ledri dhe Lumi sapo publikuan super bashkëpunimin (VIDEO) Më në fund, pas kaq shumë paralajmërimesh, Ledri, Dafina dhe Lumbi B publikuan këngën e tyre vetëm pak minuta më parë.
Madona? Të gjithë po presin bashkëpunimin me Kidën, Mozzik surprizon fansat (FOTO LAJM) ara disa ditësh, Mozzik u zotua se ky vit do të ishte i tij, sepse do të sjellë vetëm hite. Ai do të vijë në bashkëpu
Hiti i kësaj vere, Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin (VIDEO) Siç kishin paralajmëruar prej kohësh, pak minuta më parë është publikuar bashkëpunimi i Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës.
Vjen "era" hit, reperja shqiptare konfirmon bashkëpunimin me Encën (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Bala janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës. Dyshja janë mikesha të mira
Pranon bashkëpunimin me Bashkinë, policia nxjerr numrin e të arrestuarve Policia e Shtetit ka njoftuar se me kërkesë nga Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit i Bashkisë Tiranë, janë në mbësh
Asambleja e FSHF-së, Duka ironizon Ramën: E falenderoj për mosbashkëpunimin Presidenti i FSHF-së Armand Duka ironizoi kryeministrin Edi Rama për mungesën e bashkëpunimit për rinisjen e aktivitetev
Për këtë ditëlindje, Fifi i dhuroi vetes bashkëpunimin e shumëpritur me Remzien (VIDEO) Fifi sot feston datëlindjen dhe dhuratën më speciale e realizoi ajo vetë. Kënga e re, një bashkëpunim me Remzie Osmanin
Në bashkëpunimin ndërkombëtar, Era Istrefi këndon shqip (VIDEO) Era Istrefi ka gati këngën e re dhe këtë herë është bashkëpunim me artistin e njohur, Arash. Era po rikthehet me këng
E ardhmja e Higuain në pikëpytje, vendoset në verë E ardhmja e Gonzalo Higuain te Juventusi vazhdon të jetë në pikëpyetje. Kontrata e sulmuesit argjentinas me kampionët e
"Të shtojmë bashkëpunimin", Albin Kurti flet për takimin me Ramën Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ditën e sotme ka vizituar Tiranën për herë të parë si kryeministër. Pas takimit m
Këngëtari shqiptar ka gati bashkëpunimin me Chris Brown, zbulon datën e publikimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Gashi zbuloi se 2020 kishte nisur mjaft mirë për të. Ai tregoi se shumë shpejt do të sjellë një nga kë
Bëhuni gati! Reperi shqiptar po sjell bashkëpunimin bombë me Chris Brown (VIDEO) Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, është një ndër emrat më të suksesshëm të muzikës, këngët e të cilit po bëjnë na
Reperi shqiptar po sjell bashkëpunimin bombë me Chris Brow Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, është një ndër emrat më të suksesshëm të muzikës, këngët e të cilit po bëjnë na
Në turne me Kidën dhe Elvanën, por me cilën e ka gati bashkëpunimin Ledri Vula? (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullon një informacion në lidhje me një bashkëpunim të fundit të reperit Ledri Vula. Ky i fu
RCC-ja është e angazhuar tërësisht për bashkëpunimin rajonal Ditët e fundit ka pasur shumë paqartësi dhe mungesë informacioni të saktë për rolin e RCC-së në takimet e të ashtuquajtu
Çfarë? Dhurata Dora i merr Kidës bashkëpunimin me Maitre Gims (FOTO LAJM) Në muajin tetor të këtij viti u bë e ditur se këngëtarja shqiptare Kida do të sillte një super hit në bashkëpunim me art