999 rezultate për

bashkepunimi

Stresi publikon bashkëpunimin me Finem dhe Solo (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”. Kësaj radhe, reperi er
Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin, ç'ndodhi mes Majk dhe Ledrit Reperi Majk një ndër artistët më të veçantë në shoëbizin shqiptar do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm. Përmes nj
Pas super bashkëpunimit, Tayna dhe Dafina plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.
Yll Limani tregoi pak nga bashkëpunimi i ri dhe i fiksoi të gjithë (VIDEO) Pak ditë më parë, Ylli na ka lënë të kuptojmë se shumë shpejt do publikojë një album, por si duket nuk do jetë vetëm, po
Historike, Rama dhe Hoti nënshkruajnë 14 marrëveshjet mes Kosovës dhe Shqipërisë Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij kosovar Avdullah Hoti kanë nënshkruar marrëveshjet ndërqeveritare mes dy vendev
Rrama vlerëson qasjen e Hotit ndaj Serbisë, thumbon Haradinajn dhe Kurtin Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar progresin e bërë nga Kosova në raport me dialogun me Serbinë, duke kritikuar qasjen e
Bënë namin me bashkëpunimin e parë, çfarë po kurdisin tani Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka në karrierën e saj shumë hite, mes të cilave disa janë bashkëpunime me artistë të nj
Rama i pi çajin Erodganit te rezidenca e tij Kkryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një vizitë në Turqi, ku nuk mund të mungonte takimi i tij me Presidenti
E provokoi për bashkëpunimin e Norës dhe Butrintit, Roberti i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri publikuan bashkëpunimin e tyre të parë. “Dy Zemra” është kënga që fansa
Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO) “Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar. Dyshja vjen me një stil të veçant
Osmani: Avdullah Hoti punonte kundër bashkëpunimit me VV-në, Isa Mustafa nuk besonte Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka thënë në Prime Time të Kanal10 se, kryeministri aktual, Avdullah Hoti ka punuar k
Në kërkim për terrorizëm, arrestohet gruaja në Tiranë Një grua është arrestuar në Tiranë, për llogari të drejtësisë italiane. Gruaja ishte në kërkim në Itali, ndërsa akuzo
Hoti dhe Vuçiç takohen sot në Shtëpinë e Bardhë Në Uashington sot takohen përfaqësuesit e Kosovës dhe ata të Serbisë rreth, si është thënë prej zyrtarëve amerikanë, bas
Kur do të vi në Shqipëri dhe bashkëpunimi i famshëm, Ava Max flet shqip (VIDEO) Ava Max ka dhënë për herë të parë një intervistë për një televizion shqiptar. Ajo ka qenë në një lidhje direkte në emisi
​Kosova e Serbia diskutojnë sot në Bruksel për çështje të bashkëpunimit ekonomik Të enjten në Bruksel do të zhvillohet takimi në nivel të ekspertëve, në kuadër të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, që n
Shkencëtarët zviceranë po krijojnë hartën më të madhe 3D të universit Një konsorcium ndërkombëtar, përfshirë shkencëtarët nga Zvicra, ka përfunduar një studim të përbashkët të kozmosit që an
Ekstradohen drejt Italisë nëntë shqiptarë të akuzuar për vepra të ndryshme penale Interpol Tirana, në bashkëpunim me Zyrën e Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Policisë Italiane (SCIP), bëri të mundr sot eks
"E sigurt që është hit", bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM) Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo
Vuçiq: Nuk jam optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën Në video-samitin e organizuar nga Këshilli Atlantik i Uashingtonit, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur për
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase