999 rezultate për

bashkepunim

Të dënuar me 25 vite për vrasje, kush janë 3 të shumëkërkuarit e listës së zezë të policisë Janë bërë publikë tre emrat e rinj të personave që kërkohen nga Policia e Shtetit. Të tre pesonazhet e krimit janë të
Strehonin e transportonin emigrantë, në pranga çifti në Korçë Hetimet një mujore çuan në kurorëzimin e një operacioni të koduar “Agjencia” në bashkëpunim mes policisë së Tiranës, Kor
Policia arreston dy të rinjtë me 400 gram kokainë në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj gjatë ditës së djeshme, të cilët shpërndanin lëndë narkotike të llojit kokainë
Policia shqiptare reagon për kokainën në Maqedoni: Bashkëpunim me strukturat tona Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqi
Zaev: Nuk ka politikan tjetër të ketë pasur bashkëpunim të mirë me shqiptarët sa unë Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, i cili mban postin e kryetarit të LSDM-së, nuk beson se ka pasur ndo
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Publikohet bashkëpunimi, Sadna dhe Alek në skena të nxehta në klipin e ri (VIDEO) Pak ditë më parë Sara Khan e njohur si Sadna nga seriali “Bidaai”, njoftoi se shpejti do të publikonte videoklipin e saj
Dy prej tyre me dënim të përjetshëm, dalin tre emrat e të "tmerrshmëve" në kërkim Janë bërë publikë tre 3 personat e radhës, objekt i punës së Njësisë së Kërkimit. I dënuari me burg përjetë Flamur Nd
"3500 euro ose të vras", i riu kërcënon bashkëpunëtorin me jetë Një i ri ka përfunduar në pranga pasi ka kërcënuar bashkëpunëtorin e tij me jetë. Kërcënoi për ta vrarë bashkëpunëtor
"Të shtojmë bashkëpunimin", Albin Kurti flet për takimin me Ramën Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ditën e sotme ka vizituar Tiranën për herë të parë si kryeministër. Pas takimit m
Ekzekutime dhe transport "malli", kapet në Greqi shqiptari i rrezikshëm Finalizohet operacioni "Bianco", duke u bërë e mundur kapja dhe ndalimi i shtetasit B.M (L), 47 vjeç, banues në Vlorë, n
Dosja i kalon SPAK-ut! Publikohen pamjet e sekuestrimit të pasurisë së Altin Hajrit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga fillimi i operacionit Forca e Ligjit dhe sekuestrimin e kompleksit “Golden” në
Me maska e kapuçë, del videoja e njësisë speciale së KÇK-së (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku duken një numër i madh efektivësh policie tek
Historia tronditëse e përdhunimit të 13-vjeçares në Kavajë, çfarë u vendos për 7 adoleshentët Gjykata e Durrësit ka dhënë vendimin për 7 adoleshentet e arrestuar për përdhunimin e të miturës ne Kavajë. Gjyakata
Franca i ribashkohet Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC) Gjatë takimit të nivelit të lartë të Nismës Koordinuese Franko-Gjermane që po zhvillohet sot në Berlin, për Kontrollin e
Pas super suksesit të "Zemër", Dhurata Dora me një tjetër bashkëpunim special (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora, është një ndër emrat më të suksesshëm të Shoëbizit shqiptar. Këngë
Gjenden prova të reja nga pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës Policia po vazhdon punën për zbardhjen e krimit të disa ditëve më parë ku pas rrëmbimit, është torturuar për vdekje Jan
Shkon në 5 numri i të arrestuarve për eliminimin e Jan Prengës Shkon në 5 numri i të arrestuarve në lidhje me pengmarrjen, me pasojë vdekjen e shtetasit J. P. Sektori për Krimet e
Nuk i është gjetur ende trupi, detaje të reja nga rrëmbyesit e 49 vjeçarit në Kamzë Policia e Tiranës jep të tjera informacione lidhur me pengmarrjen e disa ditëve më parë në Kamëz. Operacioni nga forc
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok