999 rezultate për

bashkepunetore

Kryebashkiaku i Vorës nuk ishte i vetëm gjatë arrestimit në Greqi, zbulohen dy bashkëpunëtorët Ditën e sotme Partia Demokratike ashtu siç kishte paralajmëruar publikoi disa dokumenta ku faktonin ndalimin e Agim Kajm
Vucic në takim urgjent me bashkëpunëtorët mbi dorëheqjen e Haradinajt Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është takuar me kryetarin dhe anëtarin serb të Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës,
Pasi u etiketua si bashkëpunëtore e grabitësve flet Bici: Më keni ngatërruar (FOTO LAJM) Elona Bici, është vajza, fotoja e së cilës është publikuar ditën e djeshme, por me emrin Edlira Bici për lidhje me grabi
Kush e vrau Admir Muratajn, bashkëpunëtorët apo policia? Kjo është ajo që do ta përcaktojë Grabitja e 9 prillit në Rinas ku u morën 7 thasë të mbushur me euro vijon të mbetet një temë e nxehtë debati e reagimesh
Vuçiç: Pas protestave fshihet Haradinaj, po më rrëzon nga pushteti Shefi i Shtetit serb, Aleksander Vuçiç, i ka ndërlidhur protestat kundër tij në Beograd me njerëzit e Ramush Haradinajt.
Prokuroria merr vendimin për "dëshmitarin X" dhe bashkëpunëtorët Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar burg për Albert Veliun, i njohur si "Babalja" apo dëshmitari X, Fredi Alizotin
Denoncimi/ Zhduken dajë e nip në Shkodër! Policia bashkëpunëtore në pengmarrje Zhdukja e dy personave, dajë dhe nip, në Shkodër u mbajt e fshehtë nga Policia e Shtetit, dhe u bë publike vetëm pas den
Tha se i donte shqiptarët, bashkëpunëtorët i kthejnë shpinën këngëtarit grek U përfol shumë ardhja ne Shqipëri e këngëtarit grek Notis Sfakianakis pasi ai akuzohe si antishqiptar. Pak para konce
Rikthehen në burg bashkëpunëtorët e vrasjes së Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës ka kthyer në burg tre të rinjtë që dyshohet se bashkëpunuan në vrasjen e Marvi Mihalit disa muaj më pa
Ronela i hedh kunja Era Istrefit? Ka kohë që Ronela Hajati e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor dhe tashmë e ka sjellë për fansat e saj. Kënga mban t
Gjaksi nuk ishte vetëm, kush janë bashkëpunëtorët në vrasjen e Majollarit Vazhdojnë hetimet për kapjen e autorit dhe zbulimin e rrethanave të vrasjes së Marjo Majollarit. Policia e Tiranës ë
Elvana injorohet keq nga bashkëpunëtorët, asnjëri s’e mbështet (VIDEO) Këngëtarja Elvana Gjata sapo ka nxjerrë klipin e ri me titul "Off Guard". Ashtu siç mendohej Gjata do të sjellë këtë
Media franceze zbulon bashkëpunëtorët e drogës në Shqipëri Medias franceze “Radio France International” ka ngritur shqetësimin e influencës ruse në Europë dhe më gjerë, pas dyshim
Sulmi me 4 viktima në Rusi, autori u ndihmua nga një bashkëpunëtore femër Një sulm me armë ka ndodhur ditën e sotme në Dagestan të Rusisë, ku mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën katër t
Anëtarët për KLP dhe KLGJ me dosje, rezultojnë si bashkëpunëtorë të komunizmit Kandidatët për anëtarë të KLGJ dhe KLP-së, dy prej institucioneve më të rëndësishme të drejtësisë pas reformimit të saj,
Drogë drejt Greqisë, 3 shqiptarë kapen në kufi Tre persona janë arrestuar në kufi me Greqinë për trafikim të lëndëve narkotike. Policia ka vënë në pranga 3 persona
Zv.ministri i shkarkuar akuzon edhe Duda Baljen si bashkëpunëtore të Serbisë Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Administratës Publike, Numan Baliqi, nga komuniteti boshnjak i cili u shkarkua me n
Si rrallë herë më parë, Berisha uron vitin e ri krah zëdhënëses bukuroshe Ish-kryeministri Berisha ka postuar një foto në Facebook duke uruar Vitin e Ri. Në foto Berisha ka pozuar bashkë me
U shpall i pafajshëm, Limaj pritet si hero në vendlindje Pasi u shpall i pafajshëm nga Gjykata Themelore në Prishtinë, kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj është pritur n
Gjykata e Katanias lë në burg Moisi Habiljan dhe bashkëpunëtorët e tij Gjykata e Katanias ka lënë në burg Moisi Habilajn dhe bashkëpunëtorët e tij në trafikun e drogës. Sipas gjykatës, nga