999 rezultate për

bashke

Presin borën e parë bashkë, Majk dhe Majlinda sërish "mat" (FOTO LAJM) Së fundmi u përfol në media se reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka janë rikthyer bashkë, 3 vite pas ndarjes. Por bu
Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja infektohen me Covid-19 (FOTO LAJM) Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Sup
Parandalohet tragjedia, arrestohet burri që kërcënonte me vrasje gruan Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar atë çka mund të përfundonte në një tragjedi të vërtetë familjare. Një 46-
Numri i viktimave është më i lartë? Përgjigjet edhe Pipero Kreu i PD Basha akuzoi ditën e djeshme qeverinë për fshehjen e numrit real të vdekjeve në Infektiv, mjeku i njohur Infek
"Forcën time e futa në dhe sot", Covid-19 i merr të ëmën blogeres shqiptare (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Linda Lido ka humbur të ëmën nga Koronavirusi. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ajo,
Kërcënoi me jetë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Tiranë Një 41-vjeçar është arresuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Sipas policisë, i arrestuari shk
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Flenë bashkë por nuk infektohen, mjeku zbulon pse ndodh fenomeni i "çuditshëm" Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka rrëfyer në emisionin Rudina në Tv Klan se si ekziston mundësia që njerëzit mund të jetojn
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
Rezulton pozitive me Covid-19, Eneda Tarifa izolohet bashkë me të bijën (VIDEO) Eneda Tarifa ka zbuluar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajz
Flet bashkëshorti i gruas shtatëzënë që humbi jetën nga COVID-19: Nuk e përballoi dot Bashkëshorti i Emanuela Dalipit ka folur për mediat, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi të hënën. Ai u shpreh se nuk kanë a
"O zot mëshiroje", fjalët e bashkëshortes së mjekut që humbi betejën me koronavirusin Mjeku i njohur Ilirjan Daçi humbi sot betejën me koronavirusin. Por, në kohën që mjeku i ndierë luftonte me jetën, bashk
Aubameyang dhe bashkëlojtarët detyrohen të flenë në aeroport (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe bashkëlojtarët e tij te përfaqësuesja e Gabonit janë detyruar të flenë në dysheme të aerop
Reperi shqiptar dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19 Reperi shqiptar Skerdi Ago dhe bashkëshortja e tij Vesa janë infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë re
Dhunoi bashkëshorten duke thyer urdhrin e mbrojtjes, arrestohet kuksiani Policia e Kukësit ka arrestuar një 41-vjeçar, pas akuzave për dhunë në familje. Policia njofton se është ndaluar shte
Stresi publikon bashkëpunimin me Finem dhe Solo (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”. Kësaj radhe, reperi er
Zaev pret Maqedoninë: Kështu fitohet kur bëhen bashkë maqedonas, shqiptarë e turq Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut, për herë të parë në historinë e saj arriti kualifikimin në kampionatin Evropian, pasi
Darkë romantike me Grezdën, Oriola heq të gjitha dyshimet (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar dhe disa herë janë përfolur pë
Në bashkëpunim me Emin, Jonida Vokshi i bën këtë dhuratë speciale mamasë së saj (FOTO LAJM) Kur vjen puna tek rritja e të vegjëlve në familje, mamatë e vajzave apo dhe djemëve ose gjyshet janë një ndihmë shumë e
Mihrije Braha rrëfen betejën e vështirë të bashkëshortit me tumorin: Para tij isha e fortë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të hapur siparin ishte e ftua