999 rezultate për

bashke

Vrau gruan, gardisti habit me qëndrimin në sallën e gjyqit 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
Icardi dhe Wanda prezentë në Stadium Maura Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara kanë ndjekur skadrën nga shkallët e stadiumit “Giuseppe Meazza”, shkrun
Zaev dhe Ahmeti nesër bisedimet për kandidatin e përbashkët Kryemintri aktual i Maqedonisë Zoran Zaev dhe kryetari I BDI-së, Ali Ahmeti nesër do të nisin bisedimit për kandidat të
Bëhuni gati për bashkëpunimin bombë, me kë do të këndojë Xhensila Përgjatë karrierës së tij muzikore, Ermal Fejzullahu ka preferuar të bashkëpunojë vazhdimisht me artistë të ndryshëm.
Ky është i kalburi në para që feston me gruan dhe të dashurat (FOTO LAJM) Ndërkohë që ju mund ta keni festuar Shën Valentinin me shpirtin tuaj binjak, Travers Beynon e festoi me shpirtrat e tij.
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
​Tifozët e Interit sulmojnë bashkëshorten e Mauro Icardit Problemet për Mauro Icardin kanë shpërthyer gjatë ditëve të fundit, pasi që klubi zikaltër i hoqi atij shiritin e kapite
U ndeshkua me të kuq, Pogba e ka inatin me dollapin Machester United u mposht nga 0-2 nga PSG-ja në ndeshjen e parë të Ligës së Kampineve. Por Pogba në këtë sfidë u larg
PDK i bindet Thaçit për rrëzimin e Haradinajt por ngelën vetëm Partia Demokratike e Kosovës, e nxitur nga presidenti Hashim Thaçi, sipas analistëve politikë, është e interesuar ta gje
Ivanka Trump merr dhuratën madhështore nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jas
Kriza ekonomike prek dhe Del Pieron, bashkëshortja e tij mbyll dyqanin e veshjeve (FOTO LAJM) Kriza ekonomike nuk ka kursyer as ish-kapitenin e Juventusit, Alex Del Piero. Nje dyqan i veshjeve në Torino në pr
"Nuk ishte e sinqertë", zbardhet dëshmia e gardistit që vrau gruan Një ditë më parë një vrasje ndodhi në Tiranë ku autor ishte 43-vjeçari Alket Arapaj. Arapaj i cili ishte pjesë e Gar
Valbona e mbante "fshehur", dalin fotot e bashkëshortit (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është përpjekur vazhdimisht që të mbajë larg vëmendjes së medias dhe publikut familjen e saj duke mos
Vrau bashkëshorten, gardisti fliste me dashuri për familjen në Facebook Një tjetër krim në familje ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Policia bën me dije se vuri në pranga në ku
Ky është gardisti që vrau bashkëshorten me armën e shërbimit (FOTO LAJM) 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
Kjo vajzë nuk puth dot as bashkëshortin e saj Një 29-vjeçare nga Minnesota në SHBA nuk mund të puthë bashkëshortin apo të qëndrojë me të në të njëjtën dhomë, pasi vua
I tradhtuan dhe e morën vesh të gjithë, VIP-at që falën partnerët (FOTO LAJM) Tradhtia padyshim është një fenomen që ka lindur bashkë me njeriun, dhe fatkeqsisht për sa kohë ka njerëz që nuk dinë të
Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj ka konfirmuar për se
“Vdes çik për pazar”, 75 vjet bashkë por akoma grinden për paratë Fred dhe Marjorie Mawby kanë festuar përvjetorin e 75-të të martesës së tyre. Sot 95-vjeçar, çifti është njohur në një t