21:23 - "Buçko", Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që "fluturoi" nga ballkoni për t’i shpëtuar tërmetit (VIDEO)
21:18 - Dembele mendon largimin, nis negociatat me dy klube europiane
21:10 - Mori vendimin e pabesueshëm pas tërmetit, shkarkohet drejtoresha e gjimnazit në Tiranë
21:08 - Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti
21:02 - Si duhet të flasim me fëmijët pas tërmetit?
20:57 - Befason Suarez: Këta janë pesë sulmuesit më të mirë të të gjitha kohëve
20:52 - Harta e 48 orëve të fundit për tërmetet, paniku zhvendoset në Kretë
20:42 - Mori me vete 7 frymë: Si dukej pallati 6 katësh në Durrës ku u shuan dy familje (FOTO LAJM)
20:36 - Mike Tyson e paralajmëron Anthony Joshuan: Humbja e parë mund ta shkatërrojë atë, ose do ta bëjë më të mirë
20:36 - Nëse hani shumë mandarina mund të përfundoni te mjeku!
20:21 - Kupa e Italisë: përcaktohen çiftet dhe stadiumet e 1/8-ve. Ekipet "big" në lojë!
20:16 - Pa lek e pa strehë, banorët e 3 godinave në Qytetin Studenti nxirren jashtë
20:09 - Linda nuk i ndahet Ramës, bëhet vullnetare për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti
20:07 - Agron Tufa nuk dorëzohet: Do të them të vërteta rrënqethëse
20:01 - U hodhën nga ballkoni prej tërmetit, Rama u bën suprizën e madhe: Takohen me CR7 dhe Buffon (VIDEO)